ABBA: You Can Dance

ABBA: You Can Dance

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft Paris
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.11.2011
Europa:
25.11.2011
Producent:
Ubisoft Paris
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Karaoke
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.11.2011
Europa:
25.11.2011

ABBA: You Can Dance - opis gry

ABBA: You Can Dance to gra muzyczna (taneczna) wyprodukowana i wydana przez firmę Ubisoft. Gra ukazała się tylko na konsoli Nintendo Wii. Pod względem rozgrywki był to spin-off popularnej serii Just Dance.

ABBA: You Can Dance pod względem rozgrywki nie różni się znacząco od popularnej serii Just Dance powstałej na bazie znanego programu telewizyjnego. Nasze zadanie polega na powtarzaniu ruchów pojawiających się na ekranie telewizora, do czego służy nam Wiilot. Oczywiście im bardziej jesteśmy precyzyjni, tym lepiej - zgarniemy więcej punktów. Pod koniec piosenki gra wystawia nam natomiast notę (od jednej do pięciu gwiazdek), która zależy od tego, jak nam poszło.

Gra, jak zresztą informuje sam jej tytuł, skupia się na znanym szwedzkim zespole ABBA. Ścieżka dźwiękowa składa się z blisko trzydziestu piosenek tej grupy - zarówno największych hitów, jak i tych mniej popularnych utworów. Grać możemy sami lub z trzema innymi osobami. Nowością względem serii Just Dance jest obecność karaoke, do czego potrzebne są mikrofony podpinane do wejścia USB. W ten sposób można stworzyć prawdziwy musical - dwie osoby mogą tańczyć, a dwie śpiewać.

Produkcja Ubisoftu oferuje kilka wariantów zabawy. Oprócz standardowego trybu oraz multiplayera jest to także tryb karaoke, w którym punkty nie są naliczane, mini-musical oraz World of Abba. Mini-musical to taki tutejszy tryb fabularny, w którym ogrywamy kilka piosenek opowiadających pewną historię. World of Abba to z kolei baza danych zawierająca informacje o zespole i jego trwającej dziesięć lat działalności, a także zdjęcia, teledyski i inne materiały video.

Wideo - ABBA: You Can Dance

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper