SILT

Silt

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S -
NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Spiral Circus
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
01.06.2022
Europa:
01.06.2022
Producent:
Spiral Circus
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
01.06.2022
Europa:
01.06.2022

Silt - opis gry

Silt to gra action-adventure, która pozwala wcielić się w nurka przemierzającego morskie głębiny. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch. Za produkcję odpowiadało studio Spiral Circus.

Rozgrywka - Silt

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcję Spiral Circus cechuje minimalistyczny styl narracji. Gra pozwala nam się wcielić w bezimiennego nurka, który przemierza nieznane morskie głębiny badając tajemniczą krainę o nazwie Silt. W trakcie zmagań poprzez gameplay poznajemy cel naszej ekspedycji, a także prawdę o miejscu, do którego trafiliśmy.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, mamy tu do czynienia z dwuwymiarową grą action-adventure. Zabawa sprowadza się do rozwiązywania problemów pozwalających nam kontynuować ekspedycję. Najważniejszą zdolnością na podorędziu nurka jest możliwość przejmowania kontroli nad podwodną fauną. W trakcie naszych zmagań spotykamy najróżniejsze stworzenia, a każde z nich dysponuje inną umiejętnością. Węgorz elektryczny może dla przykładu uruchomić niektóre mechanizmy, płaszcza potrafi się teleportować, mniejsze ryby mogą nam pomóc pokonać ciasne przejścia itd.

Rozgrywka Silt to nie tylko łamigłówki. Oprócz tego zdarza się nam również walczyć. W tym kontekście na uwagę zasługują zwłaszcza starcia z bossami. One jednak także wymagają pewnej dozy główkowania: znalezienia słabego punktu, zapoznania się z wachlarzem umiejętności przeciwnika itd. itp.

Wideo - Silt

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper