Silent World

Silent World

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
GniFrix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
19.03.2020
Europa:
19.03.2020
Producent:
GniFrix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
19.03.2020
Europa:
19.03.2020

Silent World - opis gry

Silent World to gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez koreańskie studio GniFrix i wydana przez CFK. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Fabuła - Silent World

Akcja Silent World rozgrywa się w świecie zniszczonym po wojnie nuklearnej. Nieliczne niedobitki muszą radzić sobie nie tylko z trudnymi warunkami, ale też z mutantami, które czyhają na ich życie. Główny bohater jest szarym człowiekiem, który ma tylko jeden cel: przeżyć. Opowieść składa się z czterech rozdziałów, a każdy z nich poprzedzony jest tekstowym wprowadzeniem. 

Rozgrywka - Silent World

Gra pozwala nam się wcielić w ocaleńca, który próbuje odnaleźć innych ludzi. Silent World to dwuwymiarowa gra przygodowa, w której przez niemal cały czas nasze pole widzenia jest ograniczone do najbliższego otoczenia, co utrudnia radzenie sobie z zagrożeniem, np. z polujającymi na nas mutantami. W tych zmaganiach pomagają zapałki. Dzięki nim można oświetlić otoczenie, choć zaledwie na kilka sekund. Liczba zapałek jest też bardzo ograniczona, dlatego należy korzystać z nich z głową. Oprócz tego nasz podopieczny może się też schować w swoim kapeluszu, lecz działa to tylko na chwilę, gdyż przez ten czas musi wstrzymywać oddech. 

Po przejściu gry odblokowujemy Turbo Mode, który znacząco przyspiesza tempo rozgrywki. Ta normalnie jest bowiem dość powolna.

Wideo - Silent World

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper