Sacred 2: Fallen Angel

Sacred 2: Fallen Angel

6,9
78 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.8
PS3 6.4
X360 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ascaron Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG,   Otwarty świat
Śr. czas:
50 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
12.05.2009
Europa:
05.06.2009
Polska:
16.07.2009
Producent:
Ascaron Entertainment
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG,   Otwarty świat
Śr. czas:
50 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
12.05.2009
Europa:
05.06.2009
Polska:
16.07.2009

Sacred 2: Fallen Angel - opis gry

Sacred 2: Fallen Angel jest kontynuacją wydanej w 2004 roku gry Sacred. Produkcja będąca reprezentantką gatunku Hack 'n' Slash trafiła na PC, PlayStation 3 i Xboxa 360 w 2009 roku, pozwalając graczom po raz kolejny odwiedzić fantastyczną krainę Ancarię.

Historia opowiedziana w grze koncentruje się wokół tajemniczej substancji magicznej, która jest źródłem życia i magii w Ancarii. Ta znalazła się w rękach Wysokich Elfów, które dzięki niej postanowiły przejąć kontrolę nad całym, znanym im, obszarem. W trakcie rozgrywki gracz może sam zdecydować, czy chce uratować Ancarię przed zagładą, czy też przyczynić się do ogarniającego ją chaosu.

 

Do naszej dyspozycji oddano czwórkę zróżnicowanych bohaterów, którzy różnią się od siebie wyglądem, umiejętnościami oraz przynależnością do jednej ze stron. Na sprawdzenie czeka tu Inkwizytor (potrafiący m.in. wskrzeszać martwe istoty), Wojownik Cienia (najbardziej uniwersalna postać), Strażnik Świątyni (mechaniczne stworzenie przypominające egipskie bóstwo), Wysoka Elfka (czarodziejka) oraz Serafia (doskonale radzi sobie zarówno w walce w zwarciu, jak i na dystans).

 

W trakcie rozgrywki gracze mogą do woli zwiedzać olbrzymi, otwarty świat, pełen zróżnicowanych lokacji. Jest on wypełniony po brzegi rozmaitymi zadaniami czekającymi na wykonanie i przeciwnikami, jacy bez oporów stają im na drodze. Odkrywane obszary możemy eksplorować zarówno na piechotę, jak i na grzbiecie konia. Stawiane przed graczem cele natomiast koncentrują się na odnajdywaniu konkretnych przedmiotów lub zabijaniu określonych postaci. W trakcie zabawy zdobywamy punkty doświadczenia, które możemy przeznaczyć na rozwój umiejętności wybranego przez nas bohatera. Ponadto możemy go rozwijać również za pomocą ekwipunku, bowiem w nasze ręce niezmiernie często wpadają warte uwagi przedmioty.

 

Grać możemy zarówno w pojedynkę, jak i w Sieci w towarzystwie znajomych. Produkcja doczekała się polskiej wersji językowej.

Wideo - Sacred 2: Fallen Angel

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper