Sacred Złota Edycja

Sacred Złota Edycja

8,6
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ascaron Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
13.10.2005
Europa:
13.10.2005
Polska:
16.06.2006
Producent:
Ascaron Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
13.10.2005
Europa:
13.10.2005
Polska:
16.06.2006

Sacred Złota Edycja - opis gry

Sacred to kultowa gra Hack 'n' Slash wyprodukowana tylko i wyłącznie na komputery osobiste przez firmę Ascaron Software pozwalającą nam za pomocą jednej z 6 dostępnych klas postaci zwiedzać w pełni otwarty świat który zaoferuję nam różnorodne lokacje podczas przemierzania świata Ancarii.

Gra w czasach swojej premiery robiła przede wszystkim wrażenie za sprawą różnorodnego świata składającego się z licznych wiosek, wielkich miast z zamczyskami, lasów, lodowych krain, podziemi czy bezkresnych pustynnych ostępów. Do wykonania zostanie przed nami nie tylko długi wątek główny składający się z około 30 zadań ale również około 200 zadań pobocznych, mnóstwo różnorodnego wyposażenia oraz niezliczone hordy przeciwników zaczynając od tych najmniej groźnych w postaci wilków czy goblinów kończąc na gigantycznych smokach czy górskich olbrzymach.

Produkcja w wersji "Złota Edycja" składa się z podstawowej części w uaktualnionej wersji "Plus" zawierającej szereg poprawek opracowanych przez autorów serii oraz jedyny oficjalny dodatek do gry pt. Sacred: Podziemia. Rozszerzenie zawiera dodatkową kampanię będącą kontynuacją fabuły z pierwowzoru, jeszcze więcej zawartości, a co najważniejsze dwie zupełnie nowe klasy postaci: Krasnoluda posługującego się bronią palną, ale co ciekawe nie potrafiącego dosiadać wierzchowców oraz Succuba - kobiety demon rzucającą piekielnymi zaklęciami i urokami. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Sacred Złota Edycja

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper