Operation7: Showdown

Operation7: Showdown

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PARK ESM
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
12
Premiery
Świat:
23.10.2020
Producent:
PARK ESM
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
12
Premiery
Świat:
23.10.2020

Operation7: Showdown - opis gry

Operation7: Showdown to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio PARK ESM. Tytuł ukazał się na PlayStation 4. Jego rozgrywkę zaprojektowano w oparciu o model F2P.

Rozgrywka - Operation7: Showdown

Dalsza część tekstu pod wideo

Operation7: Showdown to strzelanina TPP nastawiona na rozgrywkę wieloosobową i z akcją osadzoną w czasach współczesnych. Tytuł oferuje opcje kustomizacji pozwalające modyfikować postacie (gra pozwala nam stworzyć własnego avatara), uzbrojenie oraz pojazdy. Jeśli chodzi o uzbrojenie, korzystać możemy z różnych części, a następnie składać z nich najróżniejsze giwery. Pojazdy miewają z kolei rozmaite zastosowanie - służą nie tylko do szybszego przemieszczania się po mapach, ale też do transportowania towarzyszy broni czy przeprowadzania natarć, np. zniszczenia murów. 

W Operation7: Showdown znajdziemy kilka trybów. Oprócz tradycyjnego deathmatchu jest to także Headhunting, w którym zadanie polega na upolowaniu generała (wciela się w niego jeden z graczy w danej drużynie), Demolition, gdzie jedna drużyna stara się zniszczyć wskazany cel/obiekt, a druga go ochrania, oraz Hold the Line, czyli tutejsza wariacja na temat capture the flag z wielu innych shooterów. Grać może dwanaście osób jednocześnie.

W grze dodano system progresji. Wraz z postępami gromadzimy punkty, a te pozwalają odblokowywać dostęp do nowych broni. Nie brakuje tu również systemu mikropłatności będącego nieodzownym elementem F2P. Za prawdziwe pieniądze możemy dla przykładu kupić nowe, lepsze części. 

Wideo - Operation7: Showdown

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper