Rocketbirds 2: Evolution

Rocketbirds 2: Evolution

6,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 6.7
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ratloop
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.04.2016
Europa:
26.04.2016
Producent:
Ratloop
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.04.2016
Europa:
26.04.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita)
5.5
Recenzja: Rocketbirds 2: Evolution (PS Vita)

Rocketbirds 2: Evolution - opis gry

Rocketbirds 2: Evolution to strzelanina typu run and gun wyprodukowana przez niezależne amerykańskie studio Ratloop. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4 i PlayStation Vita. Rocketbirds 2: Evolution to kontynuacja Rocketbirds: Hardboiled Chicken.

Fabuła - Rocketbirds 2: Evolution

Dalsza część tekstu pod wideo

Rocketbirds 2 jest fabularnie bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Główny bohater, kurczak Hardboiled, zdołał wówczas pokonać groźnego antagonistę, Putzkiego, ale ten jakimś cudem zdołał się uratować. Teraz więc nasz podopieczny musi mu stawić czoło jeszcze raz tym razem definitywnie stawiając kropkę nad i.

Rozgrywka - Rocketbirds 2: Evolution

Jeśli chodzi o gameplay, Rocketbirds 2 to dwuwymiarowa strzelanka typu run and gun. Jak na pełnoprawnego sequela przystało, twórcy dołożyli sporo nowej zawartości oraz co nieco poprawili. Rozbudowany został dla przykładu arsenał głównego bohatera, dodano możliwość jednoczesnego biegania i strzelania (czego nie było w pierwowzorze), więcej rodzajów przeciwników, powiększono poziomy, poprawiono trochę sterowanie itd. itp. Przez lwią część czasu oczywiście eliminujemy naprzykrzających się zakapiorów, ale nasz czas bywa też urozmaicany innymi atrakcjami, jak np. szukaniem kart otwierających drzwi.

W sequelu powraca patent pozwalający przejmować kontrolę nad (niektórymi) przeciwnikami. Służą do tego specjalne urządzenia, które otrzymujemy po pewnym czasie. Pierwsze pozwala się nieprzyjacielem po prostu poruszać, drugie - kompletnie przejąć nad nim kontrolę, a co z tymi idzie także strzelać do jego towarzyszy broni. Patent z kontrolą umysłu przydaje się w niektórych łamigłówkach.

Poza kampanią gra oferuje tryb - Rescue Mode. Wcielamy się w członków specjalnego oddziału SARS (Search and Rescue Strike-force) ratującego zakładników na terenie wroga. Grać mogą w nim cztery osoby zarówno w wariancie sieciowym, jak i lokalnym.

Wideo - Rocketbirds 2: Evolution

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper