River City Melee Mach!!

River City Melee Mach!!

3,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS 3.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.10.2019
Europa:
10.10.2019
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.10.2019
Europa:
10.10.2019

River City Melee Mach!! - opis gry

River City Melee Mach!! to bijatyka wyprodukowana i wydana przez Arc System Works. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Fabuła - River City Melee Mach!!

Akcja River City Melee Mach!! toczy się niedługo po wydarzeniach przedstawionych w River City Melee: Battle Royal Special. Na mieście pojawiają ulotki ogłaszające organizację turnieju, który ma wyłonić najsilniejszą miejscową bandę, a jakby tego było mało pobici zostają uczniowie uczęszczających do różnych szkół. Kunio wraz z grupą kolegów postanawia wziąć udział w zawodach, tym bardziej że ciekawy jest tego, kto je organizuje.

Rozgrywka - River City Melee Mach!!

River City Melee Mach!! to prosta bijatyka (konkretnie arena fighter), w której biorą udział cztery postacie. W produkcji Arc System Works pojawiają rozmaici bohaterowie i miejscówki znane z wielu poprzednich odsłon wydawanej od 1986 roku serii Downtown Nekketsu (Kunio-kun). Twórcy oddali do naszej dyspozycji ponad 180 grywalnych postaci różniących się nieco umiejętnościami i parametrami. Sterowanie jest przy tym proste: zasadniczo korzystamy z trzech przycisków odpowiedzialnych za skok, cios pięścią i kopniak. Oprócz tego korzystamy także z elementów otoczenia porozmieszczanych na planszach.

Gra oferuje kilka wariantów zabawy. Jest to między innymi Battle Royale, Tag Match (starcia dwóch na dwóch), Change Match (pokonanego zawodnika zastępuje ktoś inny) czy Endless Battle. Co warto przy okazji dodać, w trybie fabularnym każda drużyna (szkoła, organizacja), a jest ich trzydzieści, ma swoją historię.

Melee Mach!! daje nam też możliwość stworzenia własnych zawodników (bądź zawodniczek) i drużyn.

Wideo - River City Melee Mach!!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper