Risk of Rain 2

Risk of Rain 2

7,5
6 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0
PC 8.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hopoo Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.03.2019
Europa:
28.03.2019
Producent:
Hopoo Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.03.2019
Europa:
28.03.2019

Risk of Rain 2 - opis gry

Risk of Rain 2 to trójwymiarowa gra akcji wyprodukowana przez Hopoo Games i wydana przez Gearbox Publishing. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Risk of Rain 2

Risk of Rain 2 nie stawia szczególnego nacisku na fabułę. ‘Dwójka’ to bezpośrednia kontynuacja części pierwszej. Tym razem po raz kolejny trafiamy w miejsce, gdzie rozbił się Contact Light, a naszym zadaniem jest przede wszystkim przeżyć. Grać możemy sami lub w co-opie z maksymalnie trzema innymi osobami. Lokacje, przeciwnicy, bossowie, loot - wszystko to jest natomiast generowane proceduralnie.

Podczas rozgrywki musimy zlokalizować teleporter, a następnie go aktywować, co oczywiście nie jest takie proste z uwagi na obecność niezliczonych rzecz nieprzyjaciół, którzy usiłują nam uprzykrzyć życie i nie dopuścić do zrealizowania zadania. Pokonani obcy (znajdujemy się w końcu w nieznanym miejscu) pozostawiają po sobie doświadczenie i walutę. Ta druga pozwala otwierać napotkane po drodze skrzynie zawierające przeróżne użyteczne przedmioty umożliwiające korzystanie z boostów podnoszących potencjał bojowy postaci. 

Zadanie odnalezienia teleportera najlepiej zrealizować jak najprędzej. Co każde pięć minut stopień trudności bowiem rośnie, a wraz z tym na planszy pojawia się więcej przeciwników. Aktywacja urządzenia nie wieńczy jednak zmagań. Ona także sprowadza na nas niebezpieczeństwo (np. boss i jego pomagierzy), z którym musimy się najpierw uporać.

Jedną z nowości względem poprzednika jest możliwość odblokowania nowych postaci, które różnią się umiejętnościami. Z czasem można też pozyskać modyfikatory urozmaicające rozgrywkę i szereg innych ciekawych atrakcji/bonusów.

 

Wideo - Risk of Rain 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper