AK-xolotl

AK-xolotl

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Daniel Piqueras Constantin
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
14.09.2023
Europa:
14.09.2023
Producent:
Daniel Piqueras Constantin
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
14.09.2023
Europa:
14.09.2023

AK-xolotl - opis gry

AK-xolotl to strzelanina w konwencji twin-stick shootera, za której produkcję odpowiadał Daniel Piqueras Constantin, a za wydanie 2Awesome Studio. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

Fabuła - AK-xolotl

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra pozwala nam się wcielić w aksolotla (albo, to inna nazwa, salamandrę meksykańską), którego zadaniem jest ochronić swój staw przed inwazją nieprzyjaciół i odbić porwane dzieci. Fabuła generalnie nie odgrywa tu znaczącej roli i pełni funkcję przede wszystkim pretekstową.

Rozgrywka - AK-xolotl

AK-xolotl to twin-stick shooter w którym przejmujemy kontrolę nad aksolotlem uzbrojonym w karabin AK. Założenia rozgrywki są proste. Nasza postać przemierza generowany proceduralnie świat (składający się z różnych biomów) eliminując zastępy nieprzyjaciół. Lokacje składają się z kilku pomieszczeń i zmagania na nich wieńczą starcia z bossami. Przegrana oznacza konieczność rozpoczynania sesji od nowa. Wraz z postępami zdobywamy pieniądze, te natomiast można przeznaczyć na zakup nowych broni i ulepszeń, które zostają z nami na stałe po wpadkach. 

Gameplay nie ogranicza się wyłącznie do strzelania. W przerwach między strzelaninami trafiamy na farmę, naszej bazy wypadowej, gdzie możemy zajmować się małymi aksolotlami, z którymi jajka gromadzimy w trakcie zadym. Podopiecznych wychowujemy ogrywając różnorakie minigy, w wyniku czego wpływamy na ich przyszły potencjał, a następnie korzystamy w kampanijnych zmaganiach.

AK-xolotl posiada sieciowe rankingi.

Wideo - AK-xolotl

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper