Redout: Space Assault

Redout: Space Assault

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.5
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
34BigThings
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
05.10.2019
Europa:
05.10.2019
Polska:
05.10.2019
Producent:
34BigThings
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
05.10.2019
Europa:
05.10.2019
Polska:
05.10.2019

Redout: Space Assault - opis gry

Redout: Space Assault to strzelanina wyprodukowana i wydana przez studio 34BigThings. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych, gdzie był dostępny w ramach usługi Apple Arcade, a później trafił też na komputery.

W odróżnieniu od poprzedniej części Redout, która była future racerem, Space Assault reprezentuje inny gatunek. Akcja rozgrywa się pod koniec XXIV wieku. W obliczu pogarszającej się sytuacji na Ziemi ludzkość zaczęła podbijać układ słoneczny i jego okolice, co przyniosło z jednej strony nowe odkrycia, w tym dostęp do nieprzebranych zasobów bezcennych surowców, choć z drugiej ta sama epoka wypraw kosmicznych i kolonizacji obcych światów przyniosła również szereg nowych wyzwań. Głównym wariantem rozgrywki w produkcji włoskiego studia 34BigThings jest kampania fabularna, w której wcielamy się w rolę zwiadowcy Leona. Zaczynamy jako rekrut, ale wraz z czasem pniemy się po kolejnych szczeblach kariery.

Tryb fabularny podzielony jest na rozdziały (co warto zaznaczyć, nie wszystkie były dostępne na premierę gry w Apple Arcade), a każdy taki rozdział to natomiast pewna liczba misji do wykonania. Wytyczne mogą być różne, ale przeważnie mamy do czynienia z trzema ich rodzajami: eliminowaniem nieprzyjaciół (w ich trakcie poruszamy się po drogach wyznaczonych przez twórców), eksploracją (kiedy otrzymujemy większą swobodę ruchów) oraz wyścigami, w trakcie których należy przelatywać przez obręcze. Nasz statek kosmiczny możemy z czasem rozwijać, odblokowując nowe rodzaje uzbrojenia.

Oprócz trybu fabularnego Redout: Space Assault oferuje także multiplayer. Rywalizując z innymi graczami odblokowujemy odznaki, dzięki którym otrzymujemy dostęp do nowych broni i przedmiotów kosmetycznych typu kolory, wzory czy naklejki.  

Wideo - Redout: Space Assault

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper