Red Johnson's Chronicles: One Against All

Red Johnson's Chronicles: One Against All

5,9
17 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.8
X360 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Lexis Numérique
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
12.09.2012
Europa:
12.09.2012
Producent:
Lexis Numérique
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
12.09.2012
Europa:
12.09.2012

Red Johnson's Chronicles: One Against All - opis gry

Red Johnson's Chronicles: One Against All jest grą przygodową z gatunku point’n’click wyprodukowaną przez studio Lexis Numerique i wydaną przez japońską firmę Namco Bandai Games we wrześniu 2012 roku na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. One Against All jest bezpośrednim sequelem wydanego w 2011 r. Red Johnson's Chronicles.

One Against All to kolejna część przygód rudowłosego detektywa Johnsona. Tym razem, dzięki nagłośnionej, pomyślnie rozwiązanej sprawie, wyznaczono nagrodę za głowę głównego bohatera. W momencie, gdy Johnson otrzymuje w tajemniczej przesyłce palec swojego brata, dowiadujemy się, że nie tylko jego ściga mafia, której macki są znacznie dłuższe, niż można było przypuszczać. Protagonista staje więc w obronie najważniejszych wartości - rodziny i honoru. Kolejne tropy wskazują skomplikowaną drogę do celu, który w zaskakujących sytuacjach zmienia kształt nie do poznania, angażując nie tylko jego bliskich, ale i chłonąc powoli całe miasto…

Zagadki logiczne to drugi, obok fabuły, najważniejszy element Red Johnson's Chronicles: One Against All. Gra dopuszcza metodę prób i błędów, tak więc mniej doświadczenie gracze, którzy nie potrafią rozwiązań łamigłówki od ręki, mogą bezstresowo podejmować kolejne próby bez konieczności sięgania po solucję. Postawione przed graczem wyzwania reprezentują staroszkolny typ rozgrywki. Pod względem poziomu trudności, każda z gier różni się od większości współczesnych produkcji, które zwracają się w stronę graczy niedzielnych. Mechanika zabawy łączy w sobie klasyczną przygodówkę z gatunku point'n'click z sekwencjami Quick Time Events, a nawet elementami gry akcji.

Red Johnson's Chronicles: One Against All wyróżnia się oryginalną kolorystyką - autorzy gry zdecydowali się tylko na biel, czerń i czerwień. Tła zostały wykonane w klasycznym stylu 2D, który łączy w sobie nowoczesność z wiernością dawnemu wyglądowi gier, z których wywodzi się produkcja Lexis Numerique.

Wideo - Red Johnson's Chronicles: One Against All

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper