Real Racing 3

Real Racing 3

6,6
31 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Firemonkeys
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
28.02.2013
Europa:
28.02.2013
Producent:
Firemonkeys
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
28.02.2013
Europa:
28.02.2013

Real Racing 3 - opis gry

Pierwsza część Real Racing ukazała się w 2009 roku na urządzenia z systemem iOS. Druga część serii miała premierę w roku 2010, pojawiając się także na urządzenia z systemem Mac OSX, Android oraz Windows Phone. Trzecią kontynuuje tradycje swoich poprzedników wprowadzając jednak dość istotną zmianę - mikropłatności.

Real Racing 3 z racji rozbudowania nazywane jest przez niektórych Gran Turismo na komórki. Podobnie jak w produkcji Polyphony zaczynamy z małą pulą pieniędzy na zakup samochodu z najniższej klasy, by w miarę postępów w grze wchodzić w posiadanie coraz mocniejszych aut. Deweloper dał graczom do wyboru aż 7 zróżnicowanych opcji sterowania. Jednym z nowych trybów jest Time Shifted Multiplayer. Dzięki niemu, możemy ścigać się ze znajomym, który wcześniej wykręcił czas na danym torze. Pojedynki wcale nie muszą toczyć się w czasie rzeczywistym. Można ścigać się asynchronicznie i  porównywać wyniki z rezultatami osiągniętymi przez przyjaciół po ponownym zalogowaniu się do systemu.

Do dyspozycji graczy oddano 45 autentycznych modeli aut takich marek jak Porsche, Lamborghini, Dodge, Bugatti czy Audi. Nie zabrakło też licencjonowanych tras oraz blisko 900 wysięgów. Oprócz sztandarowych pojedynków w grze znalazło się miejsce na wyścigi na ćwierć mili, próby prędkości, starcia jeden na jeden czy tryb eliminacji, w którym co kilkadziesiąt sekund odpada ostatni kierowca.

Trzecia część Real Racing, w przeciwieństwie do dwóch pierwszych odsłon serii, jest dostępna do pobrania za darmo. Niestety model F2P uprzykrzył zabawę wielu graczom. Jeśli nie chcemy wydawać prawdziwych pieniędzy, musimy wielokrotnie czekać (nawet ponad godzinę), choćby na wymianę oleju, zamontowanie nowego silnika, naprawy po wyścigu czy dostawę nowo zakupionego auta do garażu.

Wideo - Real Racing 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper