Ready or Not

Ready or Not

9,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Void Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
13.12.2023
Europa:
13.12.2023
Polska:
13.12.2023
Producent:
Void Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
13.12.2023
Europa:
13.12.2023
Polska:
13.12.2023

Ready or Not - opis gry

Ready or Not to strzelanina taktyczna wyprodukowana i wydana przez studio Void Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach, gdzie początkowo dostępny był w programie Early Access. 

Rozgrywka - Ready or Not

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Void Interactive opisywana była jako duchowy spadkobierca serii SWAT. Głównym bohaterem jest David "Judge" Beaumont, dowódca wspomnianej jednostki policyjnej. Gra jest taktyczną strzelaniną, w związku z czym realizm odgrywa w niej kluczowe znaczenie. Postacie graczy lub przestępcy mogą dla przykładu zginąć od kilku kul, a w trakcie wykonywania wytycznych wskazane jest przygotowanie strategii działania.

Do dyspozycji mamy różne narzędzia. Są to bronie w rodzaju karabinów strzelb, karabinów czy pistoletów, które można na różne sposoby modyfikować (np. dodając tłumik), oraz inny ekwipunek: tarcze balistyczne, granaty ogłuszające czy narzędzia do otwierania zamkniętych drzwi. Jako iż jesteśmy z policji, w wielu sytuacjach wskazane jest nie zabijać przestępców, w czym pomagają jeszcze gumowe kule, gazy pieprzowe, paralizatory itd.

Misje możemy przechodzić grając z towarzyszami kierowanymi przez sztuczną inteligencję lub z innymi graczami. Zadania stawiają nam różne wytyczne, choć sprowadzają się one do wykonywania z grubsza tych samych czynności: odbijania zakładników, eliminowania przestępców (niekiedy musimy to zrobić bez rozlewu krwi) czy zlokalizowania i rozbrojenia bomby.

Oprócz co-opa Ready or Not oferuje też tryb rywalizacji. Grać może razem maksymalnie dziesięć osób jednocześnie.

Wideo - Ready or Not

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper