Isonzo

Isonzo

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 7.0
XSX|S -
PC 8.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
M2H / Blackmill Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina tak.
Premiery
Świat:
13.09.2022
Europa:
13.09.2022
Producent:
M2H / Blackmill Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Strzelanina tak.
Premiery
Świat:
13.09.2022
Europa:
13.09.2022

Isonzo - opis gry

Isonzo to taktyczna strzelanina FPP wyprodukowana przez studio M2H we współpracy z Blackmill Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. Jego akcja rozgrywała się w czasach I wojny światowej.

Rozgrywka - Isonzo

Dalsza część tekstu pod wideo

Isonzo to trzecia odsłona cyklu, do którego zalicza się również Tannenberg i Verdun. Produkcja M2H/Blackmill to taktyczna strzelanina FPP nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, która przenosi nas w czasy I wojny światowej, a konkretnie przedstawia trwające dwa lata zmagania o rzekę Isonzo. Opowiedzieć możemy się po jednej z dwóch stron konfliktu: Królestwie Włoch bądź imperium Austro-Węgierskiego. 

Podobnie jak w przypadku poprzednich odsłon twórcy włożyli wiele wysiłku w rekonstrukcję realiów panujących na ówczesnym froncie włoskim. Dotyczy to nie tylko uzbrojenia i wyposażenia, ale też np. geografii. Do wyboru mamy jedną z sześciu klas różniących się umiejętnościami i wyposażeniem. Oficerowie mogą dla przykładu wezwać wsparcie, inżynierowie konstruują bronie i przeszkody, a snajperzy, jak sama nazwa wskazuje, zajmują się eliminowaniem celów z odległości i wspieraniem walczących na pierwszej linii. Po dokonaniu wyboru wybieramy natomiast, gdzie pojawi się nasz wojak (na terytorium kontrolowanym przez naszą stronę konfliktu).

Właściwa rozgrywka nie odbiega znacząco od innych gier tego typu, choć w odróżnieniu od bardziej popularniejszych serii tempo jest tutaj wolniejsze, a jeden pocisk nieprzyjaciela może nas posłać do grobu. W zależności sytuacji na polu bitwy, tj. tego, czy walczymy po stronie atakującej czy broniącej się, cele misji bywają różne.

Isonzo oferuje opcje modyfikacji wyglądu naszego avatara. Im więcej gramy, tym więcej możliwości się przed nami otwiera.

Wideo - Isonzo

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper