Rainswept

Rainswept

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Frostwood Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
01.02.2019
Europa:
01.02.2019
Producent:
Frostwood Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
01.02.2019
Europa:
01.02.2019

Rainswept - opis gry

Rainswept to gra przygodowa w konwencji kryminału wyprodukowana przez studio Frostwood Interactive. Tytuł ukazał się najpierw na komputerach, a później trafił też na konsole PlayStation 4, Xbox One i Switch.

Fabuła - Rainswept

W produkcji Frostwood Interactive wcielamy się w detektywa Michaela Stone’a. Stone przywodzi na myśl stereotypowych detektywów z kryminałów: pali, jest nieogolony, zmęczony i sterany życiem. Przybywa on do niewielkiej mieściny zwanej Pineview, gdzie ma wspomóc miejscową policję w rozwiązaniu sprawy podwójnego samobójstwa. Na papierze wszystko zdaje się być jasne. Chris i Diane, którzy odebrali sobie życie w domu, mieli poważne problemy małżeńskie, a ich związek sypał się od dawna. Ale czy odpowiedź może faktycznie być tak prosta? Stone musi sprawdzić wszystkie wątpliwości, przy okazji próbując poradzić sobie z własnymi wewnętrznymi demonami.

Rozgrywka - Rainswept

Rainswept pod względem rozgrywki to dwuwymiarowa gra przygodowa. Akcja rozgrywa się na przestrzeni kilku dni, w trakcie których Ston musi rozwiązać sprawę podwójnego samobójstwa. Produkcja Frostwood Interactive nastawiona jest jednak bardziej na opowiadanie historii, nie stawia przed nami wymagających wyzwań logicznych czy zręcznościowych. Wykonywane przez nas czynności sprowadzają się przede wszystkim do eksplorowania rozmaitych zakątków Pineview i gromadzenia śladów mających przybliżać głównego bohatera do rozwiązania sprawy. Obiekty, z którymi można wejść w interakcję są specjalnie oznaczone, możemy też rozmawiać z NPC-ami. Od czasu do czasu mamy do czynienia również z łamigłówkami polegającymi na użyciu konkretnego przedmiotu w konkretnym miejscu.

Wersja wydana na konsolach oferowała zmienione sterowanie (dostosowane do pada) i inny system zapisywania stanu gry. 

Wideo - Rainswept

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper