Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic

Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic

6,6
20 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tarsier Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
12.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.04.2009
Europa:
10.04.2009
Producent:
Tarsier Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
12.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.04.2009
Europa:
10.04.2009

Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic - opis gry

Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic to bijatyka wyprodukowana przez Tarsier Studios i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 3 tylko w cyfrowej dystrybucji. Fists of Plastic to druga część serii. Pierwsza ukazała się tylko na PC.

Fists of Plastic to bijatyka, ale stworzony na jej potrzeby system walki powstał z myślą przede wszystkim o niedzielnych graczach, a nie np. turniejowych wyjadaczach (podobnie było w przypadku części pierwszej gdzie do sterowania używaliśmy myszy). Podczas bitki -- tak z grubsza biorąc -- korzystamy z czterech przycisków ‘geometrycznych’ odpowiedzialnych za ciosy rękami, nogami, blokowanie i skoki oraz z R1, który pozwala zgarniać walające się tu i ówdzie przedmioty.

Dalsza część tekstu pod wideo

Na tym oczywiście nie koniec. Produkcja Tarsier Studios stara się robić użytek z funkcji kontrolera Sixaxis. Wywijając padem w różne strony możemy robić uniki, schylać się itd., gdy jesteśmy w powietrzu robić ewolucje pozwalające wylądować na nogach, albo chwytać przeciwników tudzież elementy otoczenia.

Wykonując rozmaite czynności nabijamy wskaźnik energii Chi, która pozwala odpalać specjalne ataki. Do tego także używamy gestów.

Gra oferuje różne warianty rozgrywki. Jeśli chodzi o tryby singlowe, znajdziemy tu wyzwania. Ich zaliczenie pozwala odblokowywać przedmioty do strojenia podopiecznych (nie mają one jednak wpływu na ich umiejętności). W multi mamy z kolei do dyspozycji kilka trybów, jak King Of The Hill, Dodge Ball, Death Match i Capture the Fish. Grać mogą maksymalnie cztery osoby. Istnieje też możliwość dodania postaci sterowanej przez AI jeśli nie mamy kompletu.

Wideo - Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper