Arcana Heart 3: LOVE MAX!!!!!

Arcana Heart 3: LOVE MAX!!!!!

5,0
9 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS3 4.6
PS Vita 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Examu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
29.05.2014
Europa:
21.11.2014
Producent:
Examu
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
29.05.2014
Europa:
21.11.2014

Recenzja redakcji

Recenzja gry: Arcana Heart 3: LOVE MAX!!!!!
6.5
Recenzja gry: Arcana Heart 3: LOVE MAX!!!!!
Pokaż kolejne recenzje

Arcana Heart 3: LOVE MAX!!!!! - opis gry

Arcana Heart 3: Love Max!!!!! jest kolejną odsłoną serii bijatyk stworzonej przez studio Examu. Ten tytuł wielką popularność zdobył na japońskich automatach. Wersja LOVE MAX!!!!! to rozszerzona i jednocześnie poprawiona odsłona Arcana Heart 3, która w 2011 roku zadebiutowała na Xboksie 360 i PlayStation 3.

Poprawiona wersja otrzymała nowe scenariusze i tryby rozgrywki. Autorzy poprawili system walki pod wieloma względami dzięki sugestiom użytkowników wcześniejszej edycji.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra jako przedstawiciel gatunku pozwala na walki bohaterów – w tym przypadku do dyspozycji graczy oddano 23 żeńskich postaci, a każda posiada swój unikalny zestaw ruchów oraz ciosów. Wszystkie bohaterki można podzielić na cztery typy– ofensywne, defensywne, zbilansowane i unikalne. W zależności od danego rodzaju gracze mogą zdecydować się na interesujące taktyki. Po wybraniu postaci należy dobrać jedną z 23 arkan, które pozwalają na używanie niezwykłych mocy i zwiększają obronę, atak i specjalne ciosy.  

Twórcy zaoferowali graczom różnorodne tryby – zainteresowani mogą zapoznać się z fabułą (głosu postaciom użyczyli aktorzy), trybem treningowym, versus i score attack. Podczas kampanii gracze poznają dalsze wydarzenia z dwóch poprzednich odsłon. Nowością w LOVE MAX!!!!! jest Survival Score Attack, w którym zawodnicy zyskują małą ilość punktów życia za każdego pokonanego przeciwnika oraz tryb wyzwań. Gra posiada również rozbudowany system multiplayer. Nowością w edycji LOVE MAX!!!!!! było dodanie wskaźnika Force Gauge, który pozwala skorzystać z techniki Extend Force (działającej na podobnych zasadach co Arcana Burst z poprzednich odsłon), a także zaimplementowany z myślą o żółtodziobach Simple Mode, który znacząco ułatwia sterowanie, sprawiając, iż istotne funkcje (zwykłe ataki, ataki specjalne, Arcana itd.) znajdują się pod jednym przyciskiem.

Wideo - Arcana Heart 3: LOVE MAX!!!!!

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper