Skullgirls 2nd Encore

Skullgirls 2nd Encore

6,6
18 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 6.0
XONE -
PS3 6.8
X360 5.8
PS Vita 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Reverge Labs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
11.02.2012
Europa:
19.03.2012
Producent:
Reverge Labs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
11.02.2012
Europa:
19.03.2012

Skullgirls 2nd Encore - opis gry

Skullgirls  2nd Encore to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez Reverge Labs i wydana przez Konami na komputery osobiste (jako dlc do 'podstawki') oraz konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xboxa 360 i PlayStation Vita. 2nd Encore to rozbudowana wersja pierwszej edycji Skullgirls wzbogacona m.in. o wydane w międzyczasie dlc i poprawki w systemie walki.

Akcja gry toczy się w fikcyjnym Canopy Kingdom, państwie przywodzącym na myśl Amerykę lat 40. W świecie Skullgirls różne państwa i organizacje szukają artefaktu zwanego Skull Heart, który jest w stanie spełnić dowolne życzenie jednej kobiety. Z jednym jednak zastrzeżeniem - musi ona posiadać czyste serce. W przeciwnym razie zamieni się w potwora określanego mianem Skullgirl. Punktem wyjścia dla tutejszej historii jest pojawienie się w Canopy Kingdom Marie, jednej ze Skullgirl. Czoło postanawia jej stawić kilka wojowniczek - każda z nich przystępuje do walki z innym celem i motywem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Skullgirls 2nd Encore to dwuwymiarowa bijatyka inspirująca się klasykami gatunku, zwłaszcza Marvel vs. Capcom 2. W grze pojawiają się pojedynki z kilkoma postaciami naraz, efektowne combosy, możliwość kooperacji między członkami tego samego teamu i nie tylko. Grać możemy jedną postacią lub wybrać ekipę składającą się z dwóch lub trzech. Co ciekawe, wpływa to na balans rozgrywki. Jedna postać posiada więcej energii i zadaje większe obrażenia, natomiast drużyna może współpracować, a zawodnikom będącym w odwodzie regeneruje się energia.

Produkcja posiada kilka wariantów rozgrywki. Jest to Story Mode, czyli tryb fabularny, Arcade Mode, Versus, tryb treningowy, tutorial oraz tryb sieciowy. W wersji Encore nowy jest Typing of the Skullgirls, tryb, w którym podczas pojedynku musimy wstukiwać pojawiające się na ekranie słowa, z kolei w 2nd Encore doszły do tego wszystkiego także wyzwania.

Wideo - Skullgirls 2nd Encore

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper