Qlione Evolve

Qlione Evolve

6,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rockin Android
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
07.12.2010
Europa:
08.12.2010
Producent:
Rockin Android
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
07.12.2010
Europa:
08.12.2010

Qlione Evolve - opis gry

Qlione Evolve to gra zręcznościowa wyprodukowana przez niezależne studio Rockin’ Android i wydana przez Sony Online Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 3, gdzie dostępny był w cyfrowej dystrybucji.

Rozgrywka jest w założeniach bardzo prosta. W produkcji Rockin’ Android przejmujemy kontrolę nad mikroorganizmem, który zmaga się na różnych planszach z innymi mikroorganizmami, w tym również z bossami. Możliwości, którymi dysponujemy, są skromne. Są to dwa rodzaje bomb: jedna, która eksploduje, oraz druga, która tworzy próżnię pochłaniającą znajdujących się na planszy przeciwników. Właściwości obu bomb można także łączyć, dzięki czemu da się przeprowadzić bardziej niszczycielskie ataki.

Podczas zmagań atakują nas fale przeciwników. Są ich różne gatunki - niektóre próbują dorwać nasz mikroorganizm goniąc go po całej planszy, inne z kolei potrafią strzelać laserami. Pokonani pozostawiają po sobie proteiny w postaci orbów - czerwonych lub zielonych. Jeśli uzbieramy ich wystarczającą ilość, organizm będzie mógł wyewoluować. Kolor orbów jest w tym kontekście nie bez znaczenia. To, jakie będziemy zbierać, wpływa bowiem na to, jak zmieni się nasz organizm. Wszystkich gatunków jest ponad dwadzieścia. Dodać warto, że różnią się one tylko wyglądem, ale też zdolnościami. Patent ten sprawia, że każdy level można przechodzić w innym stylu.

Jeśli chodzi o bossów, to różnią się oni wachlarzem ataków, który mają do dyspozycji, co z kolei oznacza, że przy każdej kolejnej walce z tego typu przeciwnikiem należy obmyślić jakąś inną strategię.

Qlione Evolve nie posiada multiplayera, ale żywotność zabawy wydłużają sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy z całego świata. Na zdobycz punktową wpływ ma czas, w jakim uda nam się przejść level.

Wideo - Qlione Evolve

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper