Psyvariar Delta

Psyvariar Delta

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0
PC -
PS4 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Success
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.08.2018
Europa:
02.07.2019
Producent:
Success
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.08.2018
Europa:
02.07.2019

Psyvariar Delta - opis gry

Psyvariar Delta to scrollowana strzelanina (tzw. shmup) wyprodukowana i wydana przez City Connection. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch. Delta to remake Psyvariar Medium Unit, pierwszej części serii.

Produkcja City Connection to, jak wspomniano na wstępie, remake pierwszej części serii Psyvariar, która pierwotnie ukazała się na automatach w 1999 roku (później ukazała się też wersja na PS2). Nowa edycja doczekała się szeregu zmian i modyfikacji: uwspółcześnionej oprawy graficznej (w tym świeżego interfejsu), nowych statków kosmicznych, nowych rodzajów przeciwników, nowych utworów muzycznych, trybu multiplayer dla dwóch osób oraz jeszcze paru innych rzeczy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra, podobnie jak zdecydowana większość, shmupów nie stawia szczególnego nacisku na fabułę, a właściwie nie stawia go wcale. W Psyvariar Delta kierujemy samotnym statkiem kosmicznym, który przemierzamy rozmaite plansze najeżone przeważającymi siłami wroga. Na tle innych podobnych tytułów Psyvariar Delta wyróżnia się system rozwoju. Nie ma tu dopałek pozostawianych regularnie przez zestrzelonych przeciwników (nie licząc może bomb usuwających wszystkie wrogie jednostki znajdujące się w zasięgu wzroku), a zamiast tego twórcy zaimplementowali system rozwoju, dzięki któremu podnosimy potencjał bojowy naszego pojazdu. Doświadczenie zdobywamy na dwa sposoby: standardowo, czyli eliminując nieprzyjaciół (wolniejsza metoda), lub omijając rozliczne pociski znajdując się możliwie jak najbliżej nich (rozwiązanie ryzykowne, jednak premiowane znacznie większą ilością doświadczenia).  

Oprócz kampanii, którą można z powodzeniem przejść w jakieś dwadzieścia minut (zakładając, że mamy odpowiednie umiejętności), Psyvariar Delta oferuje też tryby Replay Mode+ i Score Attack Mode. Do gry udostępniono też płatne DLC. 

Wideo - Psyvariar Delta

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper