Psychotic’s Colossus Down

Psychotic’s Colossus Down

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mango Protocol
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.12.2020
Europa:
16.12.2020
Producent:
Mango Protocol
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.12.2020
Europa:
16.12.2020

Psychotic’s Colossus Down - opis gry

Psychotic’s Colossus Down to dwuwymiarowa gra zręcznościowa wyprodukowana przez niezależne studio Mango Protocol. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Psychotic’s Colossus Down

Dalsza część tekstu pod wideo

Fabuła nie odgrywa w produkcji Mango Protocol istotnej roli. Gra pozwala nam się wcielić w 7-letnią dziewczynkę o imieniu Nika, genialną wynalazczynię, która ma po dziurki w nosie świata wokół. Wykorzystuje ona więc swój wybitny intelekt, by skonstruować mecha, zwanego MechaNika, za pomocą którego ma zamiar zniszczyć wszystko i wszystkich, którzy ją irytują. W tym celu odwiedza ona różne miejsca, gdzie stężenie drażniących ją rzeczy jest wyjątkowo wysokie.

Rozgrywka - Psychotic’s Colossus Down

Psychotic’s Colossus Down to gra zręcznościowa mająca sporo z chodzonych bijatyk. Podczas zmagań kierujemy poczynaniami MechaNiki, która dysponuje czterema rodzajami broni/ataków. Dysponuje piłami zamontowanymi przy jednej ręce, nadajnikiem zdolnym razić nieprzyjaciół z dystansu, granatnikiem, a także dashem. Każdy ataków ma swoje wady i zalety, przydając się w określonych sytuacjach.

W grze zaimplementowano prosty system rozwoju. Eliminowani przeciwnicy pozostawiają po sobie złom, który Nika może zebrać, a następnie -- już po przejściu planszy -- wykorzystać go do usprawnienia swojej maszyny. Jej ataki stają się wówczas groźniejsze, lecz na względzie mieć warto, że ich ciągłe stosowanie powoduje przegrzewanie się mecha.

Na przejście czeka tu osiemnaście leveli. Oprócz bitki w Psychotic’s Colossus Down nie brakuje też sekcji czysto zręcznościowych. Grę możemy przechodzić na nieskończonej liczbie żyć lub tylko na jednym. Dostępny jest także multiplayer w formie kooperacji. Druga osoba wciela się w nim Agathę, koleżankę Niki, potrafiącą przeistoczyć się w humanoidalną krwawiącą świnię. 

Wideo - Psychotic’s Colossus Down

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper