Potion Permit

Potion Permit

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
MassHive Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Symulacja
Premiery
Świat:
22.09.2022
Europa:
22.09.2022
Producent:
MassHive Media
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Symulacja
Premiery
Świat:
22.09.2022
Europa:
22.09.2022

Potion Permit - opis gry

Potion Permit to gra RPG wyprodukowana przez studio MassHive Media i wydana przez PQube. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Potion Permit

W Potion Permit wcielamy się w farmaceutę, który przybywa na głęboką prowincję do niewielkiego miasta o nazwie Moonbury. Powodem tego jest niespodziewana choroba córki burmistrza, Rue. Mieszkańcy Moonbury mają najpierw opory. Poprzedni, pochodzący ze stolicy medyk poważnie nadwątlił lokalny ekosystem, przez co tubylcy zapałali niechęcią do osiągnięć nowoczesnej medycyny. Naszym zadaniem jest więc z jednej strony pomóc Rue, a z drugiej udobruchać tubylców i przekonać ich do współczesnej nauki.

Rozgrywka - Potion Permit

Potion Permit to dość unikatowa gra RPG. Gra pozwala nam się wcielić w farmaceutę/medyka, a fakt wykonywania tego fachu ma bezpośrednie przełożenie na rozgrywkę. Podczas zabawy kierujemy kliniką w Moonbury, do której przychodzą pacjenci. My musimy im pomagać, co oznacza, po pierwsze, zdiagnozowanie choroby (wymaga to skoncentrowania się na odpowiednich częściach ciała chorego i zastosowaniu leczenia, co przybiera formę różnorakich minigierek), a po drugie – przygotowanie w kotle leczniczej mikstury. Ten drugi proces także przywodzi na myśl minigrę – mikstura składa się bowiem z pewnej liczby kwadratów, te zaś należy wypełniać odpowiedniki składnikami.  

Poza pracą w klinice przez kilka dni w tygodniu czasami musimy też wyjść poza opłotki Moonbury w celu pozyskania potrzebnych materiałów i składników. Potion Permit przywodzi wówczas na myśl bardziej tradycyjne RPG. Twórcy przygotowali kilka zróżnicowanych biomów.

Wideo - Potion Permit

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper