Pool Panic

Pool Panic

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS 5.0
PC 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rekim
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.07.2018
Europa:
19.07.2018
Producent:
Rekim
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.07.2018
Europa:
19.07.2018

Pool Panic - opis gry

Pool Panic to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez niezależne studio Rekim i wydana przez Adult Swim Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch.

Pool Panic to oryginalna gra logiczno-zręcznościowa, której akcja rozgrywa się w cudacznym, gdzie wszystko kręci się wokół bilardu, a w zasadzie jest bilardem. Według wydawcy jest to “najmniej realistyczny symulator bilarda na świecie”. Produkcja Rekim pozwala nam przejąć kontrolę nad białą kulką bilardową, która podróżuje po najróżniejszych lokacjach wspomnianego świata, próbując wbijać do otworów znajdujących się na planszach inne napotkane kule. Zmagania rozpoczynamy od tutoriala wprowadzającego w rozgrywkę, a po jego zaliczeniu otrzymujemy możliwość swobodnego podróżowania po sporych rozmiarów mapie.

Podczas wyprawy nasz podopieczny odwiedza różne lokacje: farmy, fabryki, góry, boiska, bagna itd. Twórcy przygotowali około stu poziomów, w których rozgrywamy partyjki bilarda. Zadanie polega na wbiciu wszystkich kolorowych bil do tych lub innych otworów (kotłów, kraterów itd.), następnie bili na czarnej, a na końcu głównego bohatera. Sterowanie także jest bardzo intuicyjne, pozwalając nam zadecydować o sile i kierunku uderzenia, a także ustawić dogodnie podopiecznego. Tyle jednak teorii. W praktyce jest to nieco bardziej skomplikowane. Na planszach mogą się bowiem znajdować rozmaite przeszkody, zaś bile -- podobnie jak my -- są żywymi istotami i mogą inaczej reagować na uderzenie.

Poza główną wytyczną, która regularnie urozmaicana jest nowymi gameplayowymi patentami, na wszystkich poziomach istnieją również dodatkowe, jak ukończenie zadania w wyznaczonym czasie czy wbicie wszystkich bil nie więcej niż określoną liczbą uderzeń.

‘Kampania’ jest główną atrakcją Pool Panic, ale oprócz tego gra oferuje też szereg innych atrakcji, jak multiplayer dla maksymalnie czterech osób czy kustomizacja.

Stylistyką produkcja Rekim nawiązuje do kreskówek z lat 90.

Wideo - Pool Panic

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper