Playboy: The Mansion

Playboy: The Mansion

6,6
7 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS2 6.0
XBOX 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cyberlore Studios (later Minerva)
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Premiery
Świat:
25.01.2005
Europa:
04.03.2005
Polska:
17.03.2005
Producent:
Cyberlore Studios (later Minerva)
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Inna
Premiery
Świat:
25.01.2005
Europa:
04.03.2005
Polska:
17.03.2005

Playboy: The Mansion - opis gry

Playboy: The Mansion to wydana w 2005 roku produkcja  o charakterze strategiczno-ekonomicznym. Tytuł w oczywisty sposób czerpie inspirację z serii The Sims. Gra trafiła na PC, PlayStation 2 i Xboxa.

Gracze wcielają się tutaj w Hugh Hefnera, założyciela legendarnego czasopisma, a ich zadaniem jest doprowadzenie tego periodyku do granic popularności, co można osiągnąć na dwa, diametralnie różne sposoby.

 

Pierwszym jest dbanie o wysoki poziom czasopisma, co osiąga się przede wszystkim poprzez współpracę ze swoimi podwładnymi. Twórcy oddali nam do dyspozycji zastępcę, sekretarkę oraz ludzi odpowiedzialnych za wygląd magazynu. Ponadto nie należy zapominać także o fotografach i dziennikarzach, których zadaniem jest dopilnowanie, by pismo oferowało odbiorcom najbardziej interesujące treści. Całości dopełnia także konieczność przeprowadzania badań rynku, wychodzenie naprzeciw aktualnym trendom i dbanie o to, by nasze dzieło nieustannie było "na czasie", wpasowując się tym samym w gusta czytelników.

 

Drugim sposobem jest oczywiście organizowanie rozmaitych imprez, z czego słynie posiadłość Hefnera. To w ten sposób nawiążemy kontakt z wpływowymi osobami, a także znajdziemy wiele ukrytych talentów wśród młodych, pięknych kobiet, które później zdobią okładki kolejnych numerów pisma. Oczywiście później musimy zadbać o wysoką jakość sesji zdjęciowych z udziałem modelek, a wielu graczy z całą pewnością doceni możliwość własnoręcznego robienia zdjęć.

 

Udział w imprezach wymaga również prowadzenia rozmów z rozmaitymi osobami, odpowiednio dawkując kwestie biznesowe, humorystyczne oraz romantyczne, jeśli w danym momencie wpadnie nam w oku konkretna dziewczyna. O tym, jak wielka może być zorganizowana przez nas impreza, decyduje przede wszystkim stan naszego konta. Liczba zer symbolizujących ilość posiadanej przez nas gotówki może wzrosnąć, jeśli uda nam się zawrzeć korzystny kontrakt, bądź wzbudzić zainteresowanie czytelników konkretnym tematem lub dziewczyną, co wpływa na poczytność pisma.

 

Co ciekawe, gracz ma tutaj możliwość doprowadzenia bohatera do spędzenia wspólnej nocy z daną dziewczyną, jednakże sceny łóżkowe są w przypadku tej produkcji bardzo umowne.

Wideo - Playboy: The Mansion

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper