PlayStation Move Heroes

PlayStation Move Heroes

6,8
23 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nihilistic Software
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Przygodowa,   Akcja,   Platformowa,   PS Move
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
22.03.2011
Europa:
25.03.2011
Polska:
25.03.2011
Producent:
Nihilistic Software
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Przygodowa,   Akcja,   Platformowa,   PS Move
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
22.03.2011
Europa:
25.03.2011
Polska:
25.03.2011

PlayStation Move Heroes - opis gry

PlayStation Move Heroes jest grą przygodową wyprodukowaną przez studio Nihilistic Software i wydaną przez Sony w marcu 2011 roku na konsolę PlayStation 3. Produkcja ta powstała z myślą o kontrolerze ruchowym PlayStation Move i reklamowana była jako tytuł dla całej rodziny.

Dzieło Nihilistic Software jest kompilacją kilku konkurencji, które stawiają przed graczem rozmaite wyzwania. W role zawodników wcielają się bohaterowie trzech znanych serii Sony, czyli Ratchet i Clank, Jak i Daxter oraz Sly Cooper i Bentley. Co ciekawe, każda z postaci posiada właściwe tylko sobie zdolności, a także wymaga przyjęcia odmiennego stylu rozgrywki. Poza walką z napotkanymi przeciwnikami, poszczególne poziomy wymagają wykonywania różnych czynności oraz udziału w minigrach. Wszystko to oczywiście w celu zaprezentowania szerokich możliwości kontrolera PlayStation Move. W trakcie zabawy gracz przemierza blisko pięćdziesiąt etapów, z których większość jest wzorowana na lokacjach znanych z gier, z których wywodzą się sympatyczni bohaterowie. Poza trybem single-player, PlayStation Move Heroes oferuje także zabawę wieloosobową, między innymi w trybie kooperacji.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Zadania PlayStation Move Heroes w można podzielić na kilka rodzajów. Te, w których gracz ma namiastkę eksploracji, a więc w miarę swobodnego przemieszczania się po zamkniętych arenach (bohaterowie nie potrafią skakać), a także te bardziej wyspecjalizowane. W większości przypadków krokami postaci steruje się gałką analogową, za pomocą Navigation Controller lub padem, natomiast prawą zadaje się ciosy poprzez wymachiwanie PlayStation Move. Drugi typ zadań to zadania bardziej wyspecjalizowane, a więc na przykład rzucanie i sterowanie dyskiem. Dysk przelatuje przez różne przyspieszacze, choć generalnie porusza się dość wolno, a mknąc nim poprzez etap gracz wyszukuje i trafia w określone cele. Specyficzna gra w kręgle, przypomina odmianę pinballa, w której dodatkowo steruje się torem lotu kuli. Niestety, młodszych odbiorców z czasem może frustrować nieprecyzyjne i niedopracowane sterowanie.

 

Oprawa graficzna PlayStation Move Heroes jest przeciętna, choć żywa kolorystyka oraz projekty znanych postaci w zupełności wystarcza, aby przyciągnąć do konsoli młodsze dzieci. Za muzykę odpowiada kompozytor David Bergeaud, gra otrzymała także profesjonalny polski dubbing.

Wideo - PlayStation Move Heroes

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper