Phoenix Wright: Ace Attorney – Spirit of Justice

Phoenix Wright: Ace Attorney – Spirit of Justice

9,5
4 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 9.5
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
09.06.2016
Europa:
08.09.2016
Producent:
Capcom
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa
Premiery
Świat:
09.06.2016
Europa:
08.09.2016

Phoenix Wright: Ace Attorney – Spirit of Justice - opis gry

Phoenix Wright: Ace Attorney - Spirit of Justice to gra przygodowa wyprodukowana i wydana przez Capcom. Tytuł ukazał się na 3DS-ie (na Zachodzie tylko w cyfrowej dystrybucji). Spirit of Justice to szósta główna część serii Ace Attorney.

Szósta odsłona Ace Attorney koncentruje się na perypetiach Phoenixa Wrighta oraz jego ‘uczniów’ - Apolla oraz Atheny Cykes. Popularny “Nick” tym razem odwiedzi królestwo Khura'in, w którym adwokatów uważa się za zbędnych. Powodem tego są techniki medium, którzy potrafią nawiązać kontakt z duchami zmarłych ofiar. Główny bohater, wraz ze swoją asystentką Mayą, będą starali się udowodnić, że wspomnianej metodzie daleko jest do ideału. Tymczasem na miejscu Apollo wraz z Atheną będą starali się rozwiązywać własne sprawy, np. pomóc przybranej córce Wrighta, Trucy.

Rozgrywka bazuje na tej samej formule co poprzednie części, choć wprowadza też trochę nowego. Tak jak zawsze nasze zmagania podzielone są na dwie części - śledztwo oraz rozprawa w sądzie. Podczas śledztwa musimy rozmawiać z NPC-ami i węszyć po kątach, celem zdobycia przekonujących dowodów. Istotny może być każdy szczegół. W sądzie zaś robimy z nich użytek i próbujemy obalić wersję prokuratora. W Spirit of Justice powraca mechanika “mood matrix”, która po raz pierwszy pojawiła się w poprzedniej części. Pozwala ona wyłapywać sprzeczności w zachowaniu świadka. Dochodzi też zupełnie nowy patent nawiązujący do głównego motywu gry - seanse spirytystyczne. W ich trakcie pojawiają się wspomnienia ofiar a my musimy wyłapać sprzeczności.

Podobnie jak w przypadku Dual Destinies, twórcy udostępniali dlc z dodatkowymi sprawami.

Wideo - Phoenix Wright: Ace Attorney – Spirit of Justice

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper