Peaky Blinders: Mastermind

Peaky Blinders: Mastermind

6,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0
PC 6.0
PS4 6.0
XONE 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
FuturLab
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa,   Skradanka
Premiery
Świat:
20.08.2020
Europa:
20.08.2020
Producent:
FuturLab
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Logiczna,   Przygodowa,   Skradanka
Premiery
Świat:
20.08.2020
Europa:
20.08.2020

Peaky Blinders: Mastermind - opis gry

Peaky Blinders: Mastermind to gra przygodowa wyprodukowana przez studio FuturLab i wydana przez Curve Digital. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PS4, Switch i Xbox One. Powstał on na podstawie popularnego serialu emitowanego w telewizji BBC i na platformie Netflix.

Fabuła - Peaky Blinders: Mastermind

Produkcja FuturLab to prequel pierwszego sezonu "Peaky Blinders". Akcja rozgrywa się niedługo po zakończeniu I wojny światowej, opowiadając historię przestępczej grupy kierowanej przez rodzinę Shelby - początkowo niewielkiej, ale z czasem trzęsącej całą Anglią. Jako Tommy (choć w trakcie rozgrywki przejmujemy też kontrolę nad innymi postaciami, a każda z nich posiada inne umiejętności) próbujemy dotrzeć do sedna intrygi mającej na celu wyeliminowanie Shelbych z interesów.

Fabuła - Peaky Blinders: Mastermind

Produkcja FuturLab to gra strategiczna z rzutem izometrycznym inspirowana takimi tytułami jak seria Commandos czy Desperados. Podczas zmagań przejmujemy kontrolę nad wspomnianym Tommym oraz nad innymi członkami z jego grupy przestępczej. Każda z postaci dysponuje jakąś unikalną zdolnością, która może się przydać do radzenia sobie z wytycznymi. Tommy posiada np. dar przekonywania - jest w stanie namówić innych, by spełnili jego prośbę. Arthur potrafi wyważać drzwi i dobrze radzi sobie w trakcie bitki, John bywa podpalaczem, Finn przeciska się przez ciasne przejścia, ciotka Polly otwiera zamknięte zamki i przekupuje NPC-ów, natomiast Ada odwraca uwagę i gromadzi potrzebne informacje.

Misje, jakie przychodzi nam realizować, wymagają koordynacji między postaciami, co zwłaszcza na dalszych etapach przywodzi na myśl szachowe pojedynki. Jeśli źle coś zaplanujemy, gra daje nam możliwość cofnięcia czasu. Warto jednak zaznaczyć, że na wykonanie zadania mamy wyznaczony limit czasu. 

W zależności od tego, jak nam pójdzie misja, otrzymujemy ocenę. Na każdej planszy możemy też spróbować zdobyć znajdźkę w postaci zegara. 

Wymagania sprzętowe - Peaky Blinders: Mastermind

Minimalne

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 x64
  • Procesor: Intel i5-760 (4*2800) 
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 760
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 5 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Peaky Blinders: Mastermind

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper