Pascal's Wager

Pascal's Wager

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
TipsWorks
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
17.01.2020
Europa:
17.01.2020
Producent:
TipsWorks
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
17.01.2020
Europa:
17.01.2020

Pascal's Wager - opis gry

Pascal’s Wager to gra action-RPG wyprodukowana przez studio TipsWorks i wydana przez Giant Network. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych, a później trafił też na inne platformy.

Pascal’s Wager to gra action-RPG mocno inspirowana serią Dark Souls. Podobnie jak w przypadku produkcji studia From Software mamy tu do czynienia ze światem dark fantasy. Punktem wyjścia dla historii jest kataklizm, do którego doszło po tym, jak słońce spadło do oceanu, co w efekcie doprowadziło do rozprzestrzenienia się dziwnej mgły, która zaczęła zasnuwać cały świat. Czczone przez ludzi istoty zwane Colossi pomagały się jej pozbyć, lecz pewnego dnia z niewytłumaczalnych powodów upadają. Terrence, który odgrywa rolę głównego bohatera, postanawia odnaleźć swoją dawno niewidzianą żonę, która -- jak podejrzewa -- może mieć związek z sytuacją kolosów.

Rozgrywka Pascal’s Wager żywo przypomina wspomniane Dark Souls. Podróżując przez skrajnie nieprzyjazny świat, ścieramy się z rozmaitymi straszydłami i nie tylko straszydłami. Stopień trudności jest przy tym wysoki, wymagając od nas znakomitego refleksu i koncentracji, zwłaszcza kiedy walczymy z bossami.

Choć wspomniany Terrance jest głównym bohater, w produkcji TipsWorks przejmujemy kontrolę także nad innymi postaciami. Wszystkie one różnią się wyposażeniem, co wiąże się ze zmianą stylu gry. Terrence dla przykładu walczy przy użyciu miecza, Norwood to czołg potrafiący wywijać trumną, Viola ma do dyspozycji muszkiet, z kolei Benita wchłania krew, co pozwala jej regenerować zdrowie.

W grze zaimplementowano elementy RPG. W specjalnie do tego celu przeznaczonych miejscach możemy podnosić potencjał naszej postaci. Nowe zdolności odblokowujemy na drzewku rozwoju. 

Pascal’s Wager było wspierane po premierze dodatkami.

Wideo - Pascal's Wager

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper