Pac-Man Championship Edition

Pac-Man Championship Edition

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

X360 8.0
PSP 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
06.06.2007
Europa:
06.06.2007
Producent:
Bandai Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
06.06.2007
Europa:
06.06.2007

Pac-Man Championship Edition - opis gry

Pac-Man Championship Edition to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez Bandai Namco Entertainment. Przy jej projektowaniu brał udział Toru Iwatani, twórca pierwszej części serii Pac-Man. Tytuł ukazał się na Xboxie 360, PSP i 3DS-ie (jako część składanki).

Championship Edition uwspółcześnia Pac-Mana. Tak jak w pierwowzorze, poruszamy się po labiryntach wypełnionych kropkami, które należy zjadać. Nowym mykiem jest to, że labirynty podzielone są na dwie części. Po zjedzeniu kropek z jednej połowy na drugiej pojawia się owoc, a po zjedzeniu owocu zmienia się kształt połowy, którą opuściliśmy. W tym zadaniu przeszkadzają nam duchy. Są one normalnie nietykalne, ale można się z nimi uporać zjadając power-up w postaci większej kropki (power pellet), który chwilowo czyni je bezbronnymi. Im lepiej nam idzie, tym szybsze tempo rozgrywki i więcej punktów trafia na nasze konto. Kontakt z duchem w normalnej sytuacji oznacza jednak natychmiastowy zgon. Gra, w przeciwieństwie do kultowego oryginału, nie jest podzielona na poziomy. Zamiast tego staramy się nabić jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie.

Gra oferuje sześć wariantów rozgrywki. Najważniejszych z nich to Championship, w którym otrzymujemy pięć minut na zdobycie jak największej liczby punktów, poza tym są jeszcze dwa tryby z wyzwaniami, gdzie rozgrywkę urozmaicają dodatkowe okoliczności (jak ciemności spowijające labirynty) oraz trzy (Extra) z innymi labiryntami. Nie ma tu wprawdzie tradycyjnego multiplayera, ale zamiast tego są sieciowe rankingi.

Championship Edition doczekało się usprawnionej o nową zawartość (tryby, mechanika) wersji z dopiskiem “DX”.

Wideo - Pac-Man Championship Edition

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper