Over G Fighters

Over G Fighters

6,7
6 oceny

Ocena wg platformy:

X360 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Taito
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Symulacja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
23.02.2006
Europa:
30.06.2006
Producent:
Taito
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Symulacja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
23.02.2006
Europa:
30.06.2006

Over G Fighters - opis gry

Over G Fighters to gra akcji w konwencji symulatora lotniczego wyprodukowana przez japońską firmę Taito Corporation i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się tylko na Xboxie 360.

Fabuła - Over G Fighters 

Over G Fighters przywodzi na myśl popularniejszą serię Ace Combat należącą do Namco/Bandai Namco. Akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości i koncentruje na specjalnym oddziale Energy Airforce, w którym służą piloci z wielu zakątków świata. W trakcie wydarzeń ukazanych w singlowej kampanii mają się oni szansę wykazać, ponieważ terroryści przeprowadzają zorganizowany atak na wiele różnych celów, co grozi zawaleniem światowego ładu.

Rozgrywka - Over G Fighters 

W kampanii otrzymujemy do wyboru różne postacie i każda różni się pewnymi parametrami/atrybutami, co rzutuje na rozgrywkę. Podczas zmagań zasiadamy za sterami różnych maszyn - amerykańskich, rosyjskich i tych z innych krajów zachodnich. Twórcy odwzorowali modele istniejące w rzeczywistości, podobnie jak ich uzbrojenie itd. Kampania składa się z pewnej liczby misji, a te stawiają przed nami wytyczne obowiązkowe i opcjonalne. Może to być na przykład eliminowanie wskazanych celów, eskorta, bombardowania itp. itd. Zadanie rozpoczynamy z ograniczoną ilością uzbrojenia i czasami także ze skrzydłowym u boku, któremu da się wydawać komendy. Co warto dodać, twórcy zaimplementowali realistyczny model zniszczeń, który sprawia, że uszkodzone mogą zostać konkretne części samolotu, a to z kolei sprawia, że różne bywają ich konsekwencje. Pod koniec misji jesteśmy oceniani, a wraz z postępami odblokowujemy dodatkową zawartość, jak nowe myśliwce.

Oprócz kampanii gra posiada też inne warianty rozgrywki. Jest to Challenge Mode, w którym możemy sami kreować warunki panujące na polu bitwy, a co z tym idzie testować rozmaite strategie, ustawienia i samoloty, a także dwa tryby wieloosobowe: Versus (starcia dwóch zespołów liczących po cztery osoby) oraz Arena (cztery zespoły po dwie osoby każdy).

Wideo - Over G Fighters

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper