One Finger Death Punch 2

One Finger Death Punch 2

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Silver Dollar Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Premiery
Świat:
15.04.2019
Europa:
15.04.2019
Producent:
Silver Dollar Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Premiery
Świat:
15.04.2019
Europa:
15.04.2019

One Finger Death Punch 2 - opis gry

One Finger Death Punch 2 to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Silver Dollar Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - One Finger Death Punch 2

Dalsza część tekstu pod wideo

One Finger Death Punch 2 jest kompletnie pozbawiony fabuły. Założeniem twórców było stworzenie gry, która byłaby możliwie maksymalnie przystępna, a jednocześnie wymagała od grającego systematycznego rozwijania umiejętności, by mógł sprostać on coraz trudniejszym wyzwaniom. 

Założenia są bardzo proste. Nasza postać znajduje się na środku dwuwymiarowej planszy i jest atakowana z obu stron przez licznych przeciwników. Sterowanie sprowadza się do używania przede wszystkim dwóch przycisków: jednego odpowiedzialnego za atak w lewą stronę i drugiego odpowiedzialnego za atak w prawą. Celnie uderzony zakapior trafia na tamten świat lub zostaje pozbawiony pewnej ilości energii. 

Powyższy schemat zostaje z czasem urozmaicany. Dla przykładu niektórzy przeciwnicy są bardzo wytrzymali angażując nas w wymianę ciosów na dłuższy czas. Pojawiają się także bronie, np. pistolety, które zwiększają zasięg naszych ataków, a także ataki specjalne, które wymagają uprzedniego nabicia specjalnego wskaźnika. Mogą one np. wyeliminować wszystkich nieprzyjaciół znajdujących się na ekranie. Oprócz tego możemy też stosować uniki. Cios, który nas ominie, może w konsekwencji posłać do piachu nacierającego napastnika.

Twórcy przygotowali ponad czterysta poziomów (ich przejście, zakładając, że posiadamy odpowiednie umiejętności, zajmuje niewiele czasu). Na każdym z nich musimy zatłuc określoną liczbę wrogów, lecz gra stopniowo wprowadza nowe elementy rozgrywki. Dla przykładu jeden poziom wymaga, by wrzucić przeciwników do pułapek, a na jeszcze innym otrzymujemy do dyspozycji piłę łańcuchową. 

Wideo - One Finger Death Punch 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper