Omen of Sorrow

Omen of Sorrow

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE -
PC 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
AOne Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.11.2018
Europa:
06.11.2018
Producent:
AOne Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.11.2018
Europa:
06.11.2018

Omen of Sorrow - opis gry

Omen of Sorrow to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez studio AOne Games. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 i PC. Produkcja inspirowana była klasycznymi horrorami.

W Omen of Sorrow do wyboru otrzymujemy dwanaście postaci - wszystkie inspirowane są klasycznymi horrorami, legendami oraz baśniami. Znajdziemy tu sporo znajomych twarzy, jak Quasimodo, Dr. Hyde, Frankenstein, wilkołak Caleb czy Imhotep. Podczas rywalizacji korzystamy z kilku przycisków odpowiedzialnych za dwa rodzaje ataków pięściami, dwa rodzaje kopniaków (w obu przypadkach słabszy i silniejszy), rzuty i zdolności specjalne. Zawodnicy różnią się oczywiście umiejętnościami. Dla przykładu przypominająca harpię Radegona potrafi latać, Dr. Hyde korzysta z różnych substancji, a Imhotep przyzywa do pomocy zombie.

Na szczególnę uwagę zasługuje system Fate/Fortune, który ma związek ze specjalnym wskaźnikiem. W zależności od naszych poczynań w trakcie pojedynku pozwala nam on wejść w inne stany. Jeśli będziemy blokować ataki przeciwnika, wejdziemy w stan Doomed/Fate, co uniemożliwi stosowanie niektórych umiejętności. Odwrotnie w przypadku Fortune, kiedy zyskujemy możliwość cancelowania specjali i klepania dłuższych combosów. Stan ten osiągamy grając agresywnie.

Omen of Sorrow oferuje dość typowe jak na bijatykę warianty rozgrywki. Najważniejszy jest tryb fabularny, ale oprócz niego dostępny jest również Arcade (seria walk pozbawiona ram fabularnych), Survival (próbujemy wygrać jak najwięcej pojedynków z jednym paskiem energii), Practice (pozwalający szlifować umiejętności) oraz Versus. Z drugą osobą możemy grać lokalnie lub przez sieć. 

Gra działa na silniku Unreal Engine 4.

Wideo - Omen of Sorrow

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper