OlliOlli

OlliOlli

6,6
32 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS4 5.7
XONE -
Wii U -
PS3 7.0
PS Vita 6.9
3DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Roll7
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
21.01.2014
Europa:
22.01.2014
Producent:
Roll7
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
21.01.2014
Europa:
22.01.2014

Recenzja redakcji

Recenzja gry: OlliOlli
Roger Żochowski

Roger Żochowski

7.5
Recenzja gry: OlliOlli
Pokaż kolejne recenzje

OlliOlli - opis gry

OlliOlli jest zręcznościową grą, za którą odpowiedzialny jest niezależne studio Roll7. Brytyjscy twórcy w przeszłości stworzyli kilka mobilnych produkcji, jednak ten projekt jest ich pierwszym tytułem na konsole. Gra jest współfinansowana przez firmę Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się na PSV, a potem został przeniesiony na PS3, XOne, Wii U, 3DS-y i PC. 

OlliOlli  to typowa zręcznościówka, w której zainteresowani muszą przejechać przez trasę. Gracze poruszają się cały czas w prawą stronę ekranu, a podczas misji nie można się zatrzymać. Trzeba przy tym pamiętać o wykonywaniu jak największej liczby skomplikowanych trików, ponieważ posiadając odpowiednią liczbę punktów można wykonać poszczególne zadania. Wszelkie akrobacje wykonujemy lewą gałką i spustami, z kolei przycisk X służy do odpychania się i lądowania.  
Dalsza część tekstu pod wideo
 
Gra jest niezależną produkcją, która zawiera pięć różnych scenerii - blokowisko, złomowisko, bazę wojskową, neonowe miasto oraz  port). W trakcie kampanii skaterzy muszą ukończyć wszystkie mapy, a podczas przejazdu osiągnąć odpowiedni wynik wykonując poszczególne zadania (w tym zbieranie puszek z farbą czy wykonywanie odpowiednio wysoko punktowanych trików). Dzięki temu można odblokować alternatywne wersje plansz z jeszcze trudniejszymi wyzwaniami. Oprócz trybu kariery dostępny jest też prosty trening pełniący rolę tutorialu oraz 50 spotów (czyli swoistych miejscówek), w których naszym zadaniem jest nabicie jak największej ilości punktów w trakcie jednego combosa. Atutem produkcji są także sieciowe rankingi, dzięki którym gracze ze sobą rywalizują.
 
Produkcja opiera się na prostej, jednak bardzo przyjemnej dla oka grafice retro (16-bitów), natomiast utwory, które umilają rozgrywkę zostały stworzone przez niezależne kapele, takie jak Bo Ningnen, Left Lane Cruiser oraz Mizz Beats.

Wideo - OlliOlli

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper