Nine Witches: Family Disruption

Nine Witches: Family Disruption

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 5.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Indiesruption Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
04.12.2020
Europa:
04.12.2020
Producent:
Indiesruption Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
04.12.2020
Europa:
04.12.2020

Nine Witches: Family Disruption - opis gry

Nine Witches: Family Disruption to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Indiesruption Games i wydana przez Blowfish Studios. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Nine Witches: Family Disruption

Akcja Nine Witches: Family Disruption rozgrywa się podczas II wojny światowej, prezentując nam alternatywną wizję dziejów. W niej nazistowskie Niemcy nie przegrywają, tylko podbijają nowe regiony Europy. Ważną rolę w ich machinie wojennej odgrywa oddział Okkulte-SS, który bada sprawy paranormalne, chcąc wykorzystać je podczas wciąż trwającej wojny. My nie możemy na to pozwolić. Fabuła koncentruje się na perypetiach profesora Alexeia Krakovitza, który otrzymuje od rządu brytyjskiego zadanie zbadania niepokojących plotek dochodzących ze Skandynawii. Pomoże mu w tym jego asystent - Akiro Kagasawa. 

Rozgrywka - Nine Witches: Family Disruption

Nine Witches to przygodówka przywodząca na myśl klasyki gatunku, np. serię Monkey Island. Podczas zmagań rozwiązujemy łamigłówki, wchodzimy w interakcje z rozmaitymi obiektami, postaciami itd. Gra pozwala nam przełączać się między dwoma wspomnianymi bohaterami: profesorem i jego asystentem. Każdy z nich dysponuje nieco innych wachlarzem możliwości.

Większość czasu spędzamy w butach Akiro. Może on wykonywać podstawowe czynności, jak wspomniane wchodzenie w interakcje z innymi obiektami, a także jest uzbrojony. Broń przydaje się w trakcie prostych sekcji strzelankowych, z którymi od czasu do czasu mamy do czynienia. Profesor posiada z kolei zdolności medium, a konkretnie - jest on w stanie sprawić, że jego dusza opuści ciało. Tym sposobem może on dla przykładu przechodzić przez zamknięte drzwi, a na dalszym etapie przygody nawet wpływać na otoczenie. 

Wymagania sprzętowe - Nine Witches: Family Disruption

Minimalne:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Intel i5 Quad-Core
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD 4000
  • DirectX: Wersja 10
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Nine Witches: Family Disruption

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper