Neversong

Neversong

8,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 10.0
PS4 7.0
XONE -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Atmos Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Przygodowa
Premiery
Świat:
20.05.2020
Europa:
20.05.2020
Producent:
Atmos Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Przygodowa
Premiery
Świat:
20.05.2020
Europa:
20.05.2020

Neversong - opis gry

Neversong to dwuwymiarowa gra przygodowa wyprodukowana przez studio Atmos Games i wydana przez Serenity Forge. Tytuł ukazał się na komputerach PC, urządzeniach przenośnych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Neversong

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym bohaterem gry jest chłopiec o imieniu Peet, który musi uratować swoją przyciółkę Wren po tym, jak została ona porwana przez przerażającego doktora Smile’a. Peet nie był jest w stanie pomóc na miejscu. Incydent wywołał szok, po którym zapadł w śpiączkę. Co gorsza, po przebudzeniu czekała na niego kolejna niedobra wiadomość - wszyscy dorośli zniknęli bowiem bez śladu. W świetle powyższego staje się on jedyną osobą zdolną wyprostować sytuację.

Rozgrywka - Neversong

Produkcja Atmos Games to dwuwymiarowa gra action-adventure posiadająca cechy metroidvanii. Nasz podopieczny, Peet, musi uratować Wren i całą resztę eksplorując wioskę Redwing oraz okolice. Początkowo wiele dróg jest zamkniętych, ale wraz z postępami zyskujemy nowe moce, które umożliwiają nam pokonanie przeszkód (wymaga to odnalezienia utworów muzycznych, a następnie ich zagrania na pianinie w domu Wren).

Rozgrywka sprowadza się nie tylko do eksploracji i prowadzenia poszukiwań, ale też rozwiązywania prostych łamigłówek, omijania przeszkód i walki z przeciwnikami, w tym również z bossami. Peet posiada do dyspozycji rozmaite umiejętności: potrafi huśtać się na linach, unosić się wraz z silniejszymi podmuchami wiatru czy jeździć na deskorolce.

Podczas przemierzania świata gry możemy się natknąć na tzw. Coma Cards. Karty te pozwalają modyfikować wygląd głównego bohatera.

Wymagania sprzętowe - Neversong

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 lub nowszy
  • Procesor: 1.7 GHz Dual Core CPU
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics
  • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Neversong

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper