Dusk Diver 2

Dusk Diver 2

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
NS -
PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Wanin Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
24.02.2022
Europa:
24.02.2022
Producent:
Wanin Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
24.02.2022
Europa:
24.02.2022

Recenzja redakcji

Dusk Diver 2
Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

6.0
Dusk Diver 2 - recenzja gry. Persona dla ubogich
PS5 NS PC PS4

Dusk Diver 2 - opis gry

Dusk Diver 2 to gra akcji wyprodukowana przez chińskie Wanin Games i wydana przez Justdan International. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5 i Nintendo Switch. Był on sequelem Dusk Diver.

Fabuła - Dusk Diver 2

Dalsza część tekstu pod wideo

Dusk Diver 2 jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej części, choć jej znajomość nie jest niezbędna do zrozumienia tego, co dzieje się w kontynuacji. Historia kręci się wokół Ximending, modnej dzielnicy Tajpej, która jest źródłem ogromnych zasobów tzw. smoczej energii. Ich wyjątkowa koncentracja ma swoje złe strony – energia przyciąga bowiem niewidzialne bestie chaosu, które uprzykrzają życie ludziom. Yumo, główna bohaterka, jest jedną z niewielu osób zdolną je dostrzec.

Rozgrywka - Dusk Diver 2

Dusk Diver 2 to gra action-RPG, w związku z czym tutejszy system walki jest zręcznościowy. Główną bohaterką gry jest wspomniana Yumo, ale oprócz niej możemy też przejąć kontrolę nad innymi postaciami. Bohaterowie różnią się umiejętnościami, lecz sterowanie wygląda podobnie w każdym przypadku. Dwa przyciski przypisano atakom (słabemu i silnemu), z których da się klecić combosy. Do tego dochodzi też wskaźnik SP umożliwiający odpalanie technik specjalnych. 

Twórcy zaimplementowali w Dusk Diver 2 system rozwoju, który jest manualny. To my po wbiciu na wyższy level doświadczenia decydujemy, jakie parametry ulepszyć. Na potencjał bojowy podopiecznych możemy też wpłynąć poprzez naukę nowych umiejętności i zmianę ekwipunku.

W grze mamy bazę wypadową, a w niej dostęp do rozlicznych przybytków: między innymi knajp z jedzeniem podnoszącym na pewien czas parametry, sklepów z ciuchami, zadań popychajacych główny wątek do przodu czy questów opcjonalnych.

Wideo - Dusk Diver 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper