Utawarerumono Zan

Utawarerumono Zan

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.09.2018
Europa:
13.09.2019
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.09.2018
Europa:
13.09.2019

Utawarerumono Zan - opis gry

Utawarerumono Zan to gra akcji wyprodukowana przez japońskie studio Tamsoft i wydana przez NIS America. Tytuł ukazał się na PlayStation 4. Opowiadał on historię z drugiej części serii Utawarerumono.

Produkcja Tamsoft opowiada na nowo historię z drugiej części serii Utawarerumono, czyli z Utawarerumono: Mask of Deception. Głównym bohaterem jest młody tajemniczy mężczyzna, który zostaje odnaleziony przez miejscową zielarkę Kuon. Jak się rychło okazuje, nie pamiętam on, kim jest ani jak się znalazł tam, gdzie się znalazł. Wspomniana dziewczyna nadaje mu imię Haku po legendarnym bohaterze. Haku zaczyna powoli integrować się z lokalną ludnością, a w końcu wraz z przyjaciółmi staje do walki w obronie granic swojego kraju, czyli Yamato.

W odróżnieniu od pierwowzoru, który był połączeniem powieści graficznej i strategii turowej, Utawarerumono Zan to gra akcji przypominająca popularną serię Dynasty Warriors autorstwa Omega Force/Koei Tecmo. W Zan mamy do czynienia z podziałem na misje, podczas których musimy wykonywać wskazane wytyczne (czasami jest ich kilka). Niekiedy może to być np. zbieranie ziół, a innym razem zaciukanie wskazanego celu. Dostępne są też zadania opcjonalne.

Podczas starć mamy do dyspozycji rozmaite ataki zwykłe, z których da się klecić efektowne combosy, oraz niszczycielskie techniki specjalne. Haku nie jest jedyną grywalną postacią, a wraz z postępami otrzymujemy dostęp do kolejnych. Nasi podopieczni różnią się umiejętnościami. Poza tym twórcy zaimplementowali też kilka innych patentów, które urozmaicają rozgrywkę, jak poziom morale (mogący podnieść potencjał walczących boostami) czy elementy RPG.

Utawarerumono Zan oferuje tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Co warto dodać, jeśli nie mamy wystarczającej liczby osób, kontrolę nad towarzyszem broni może przejąć sztuczna inteligencja.

Wideo - Utawarerumono Zan

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper