NHL 21

NHL 21

7,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.8
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Vancouver
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
16.10.2020
Europa:
16.10.2020
Producent:
EA Vancouver
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
16.10.2020
Europa:
16.10.2020

Recenzja redakcji

NHL 21 - recenzja gry. Ice, ice, baby!
7.5
NHL 21 - recenzja gry. Ice, ice, baby!
PS4 XONE

NHL 21 - opis gry

NHL 21 to gra sportowa traktująca o hokeju na lodzie wyprodukowana przez studio EA Vancouver i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rozgrywka - NHL 21

Dalsza część tekstu pod wideo

Jedną z głównych atrakcji NHL 21 jest rozbudowany tryb kariery pełniący też funkcję trybu fabularnego, w którym tworzymy własnego początkującego zawodnika, a następnie pniemy się nim po kolejnych szczebelkach hokejowej hierarchii. Na uwagę zasługuje w tym kontekście filmowa prezentacja czy możliwość wyboru odpowiedzi w określonych sytuacjach (np. podczas rozmów z trenerem lub w trakcie spotkań z przedstawicielami mediów). Decyzje, jakie podejmujemy, wpływają natomiast na nasze relacje z innymi: kolegami z zespołu, sztabem szkoleniowym, sponsorami etc. Wspomnieć też warto o zmodyfikowanym hubie, z poziomu którego mamy dostęp do wszystkich istotnych opcji.

Do NHL 21 wraca znany z poprzedniej edycji tryb World of Chel pozwalający graczom rywalizować w sieciowych zawodach. Dostępne są w nim cztery warianty rozgrywki. Nowością jest tym razem system progresji - wraz z postępami zdobywamy bowiem rangi (są one oddzielne dla poszczególnych czterech wariantów), przy czym po zakończeniu sezonu są one resetowane. Im wyższa ranga, tym atrakcyjniejsze nagrody (przyznawane w grze).

Oprócz tego NHL 21 wprowadza do formuły też pomniejsze zmiany mające w założeniach czynić rozgrywkę bardziej realistyczną, np. poprawiona sztuczna inteligencja czy animacje hokeistów. Twórcy starali się też możliwie jak najwierniej odwzorować umiejętności wybitnych zawodników.  

Abstrahując od nowości, w NHL 21 nie zabrakło oczywiście innych trybów znanych z poprzednich odsłon, jak popularny Ultimate Team, w którym budujemy drużynę kolekcjonując karty z zawodnikami. 

Wideo - NHL 21

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper