MLB The Show 21

MLB The Show 21

5,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S 5.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SIE San Diego Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
20.04.2021
Producent:
SIE San Diego Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
20.04.2021

MLB The Show 21 - opis gry

MLB The Show 21 to gra sportowa traktująca o baseballu wyprodukowana przez San Diego Studio i wydana przez Sony Interactive Entertainment. Tytuł ukazał się na PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Rozgrywka - MLB The Show 21

MLB The Show 21 to szesnasta odsłona cenionej serii traktującej o bejsbolu. Podobnie jak poprzednie edycje, produkcja Sony może się pochwalić licencją Major League Baseball, w związku z czym występują w niej wszystkie drużyny i zawodnicy znani z prawdziwych boisk (a ich wygląd i umiejętności starano się odwzorować z przywiązaniem do szczegółów).

MLB The Show 21 wprowadza nieco nowości do formuły. Jeśli chodzi o rozgrywkę podczas meczów, usprawnione zostało rzucanie i odbijanie piłki. Teraz mamy większą kontrolę nad wykonywaniem tych czynności (gracze mogą też jednak korzystać ze starego systemu, jeśli takie mają preferencje). Innym novum jest możliwość zbudowania własnego stadionu - zadecydowania o wymiarach, wysokości murów, krajobrazie itd. Obiektami można się następnie dzielić przez sieć. Warto jednak wspomnieć, że opcja ta jest dostępna tylko na konsolach nowszej generacji.

W edycji na 2021 rok powracają ponadto dobrze znane tryby. Wspomnieć w tym kontekście warto o March to October. Zasadniczo rzecz biorąc, możemy w nim rozegrać cały sezon i spróbować zdobyć mistrzostwo. Rzecz nie sprowadza się jednak do rozgrywania całych meczów, ale różnych momentów, w trakcie których musimy wyprowadzić naszą drużynę na prostą. Wyzwania z kolei mogą być różne. Dobra postawa wpływa na morale całego zespołu, a to przekłada się z kolei na większe szanse przy kolejnych meczach. Powraca również Franchise Mode, czyli tryb pozwalający nam zarządzać całą drużyną (wzbogacony np. o szereg nowych parametrów opisujących umiejętności zawodników) i Diamond Dynasty, odpowiednik Ultimate Team z gier Electronic Arts.

MLB The Show 21 to pierwsza część serii wydana na konsolach Microsoftu. W grze zaimplementowano cross-play, dzięki czemu posiadacze różnych platform mogą grać razem. 

Wideo - MLB The Show 21

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper