NAIRI: Tower of Shirin

NAIRI: Tower of Shirin

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Home Bear Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
29.11.2018
Europa:
29.11.2018
Producent:
Home Bear Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
29.11.2018
Europa:
29.11.2018

NAIRI: Tower of Shirin - opis gry

NAIRI: Tower of Shirin to gra przygodowa wyprodukowana przez Home Bear Studio i wydana przez Another Indie. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsoli Nintendo Switch. 

Akcja rozgrywa się w mieście Shirin. Główną bohaterką jest dziewczyna o imieniu Nairi, która mieszka w bogatszej jego dzielnicy, gdzie cieszy się spokojnym, dostatnim życiem. A przynajmniej tak jest do czasu. Całe jej dotychczasowe życie staje na głowie, gdy rodzice zostają aresztowani z bliżej nieznanych powodów, a ona sama trafia w następstwie tych wydarzeń do dzielnicy biedoty. Od tej chwili Nairi musi sobie poradzić w zupełnie nowych okolicznościach i odkryć prawdę o rozgrywających się w mieście wydarzeniach. Wkrótce poznaje Rexa, członka miejscowego gangu, z którym usiłuje rozwikłać zagadkę tytułowej wieży.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jeśli chodzi o rozgrywkę, produkcja Home Bear Studio to gra inspirowana przygodówkami point-and-click. Podczas zmagań mamy do czynienia ze statycznymi ekranami (tu i ówdzie pojawiają się także animowane elementy), lokacjami, gdzie znajdują się różne obiekty, z którymi da się wejść w interakcje. Gameplay sprowadza się przede wszystkim do klikania w owe obiekty (te ważniejsze są oznaczone kolorem czerwonym), używania właściwych przedmiotów we właściwych miejscach czy konwersowania z napotkanymi postaciami, aby wyciągnąć od nich jakiejś użyteczne informacje, np. odnośnie fabuły lub wskazówki pozwalające uporać się z przygotowanymi przez twórców wyzwaniami.

Co warto dodać, wersja z Nintendo Switch oferuje kilka metod sterowania. Kursor pojawiający się na ekranie możemy kontrolować gałką, ruchem lub używać ekranu dotykowego (ta ostatnia opcja dostępna jest tylko w trybie przenośnym).

Wideo - NAIRI: Tower of Shirin

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper