MySims SkyHeroes

MySims SkyHeroes

6,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.3
X360 6.3
Wii 7.0
DS 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Behaviour Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
28.09.2010
Europa:
01.10.2010
Polska:
01.10.2010
Producent:
Behaviour Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
28.09.2010
Europa:
01.10.2010
Polska:
01.10.2010

MySims SkyHeroes - opis gry

MySims SkyHeroes jest szóstą odsłoną serii MySims, tym razem traktującą o walkach powietrznych. Tytuł ten wyprodukowało studio Behaviour Interactive, a wydała firma Electronic Arts w 2010 roku na konsole PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo Wii. Dostępna jest również zubożona wersja SkyHeroes na konsolę DS.

Produkcja Behaviour Interactive to uproszczony symulator lotnictwa, zawierający elementy zręcznościowe i przeznaczony przede wszystkim dla najmłodszych fanów elektronicznej rozrywki. Gracz wciela się w młodego pilota, który musi wykonać serię zadań i zmierzyć się ze złowrogim Morcubusem. Bohater zasiada za sterami samolotu i bierze udział w szeregu dynamicznych walk powietrznych przeciwko bossowi kryminalnego świata. MySims SkyHeroes oferuje, poza regularną walką z przeciwnikami, także liczne zadania poboczne . Poza tym gracz musi stosować elementy taktyczne, aby zaskakiwać wroga trafnymi atakami. W miarę odnoszenia sukcesów w bitwach gracz zyskuje doświadczenie i otrzymuje dostęp do nowych części i akcesoriów przeznaczonych dla samolotu.

MySims SkyHeroes oferuje kampanię dla samotnego gracza, starcia z bossami, lokalny tryb kooperacji oraz multiplayer online. Nowością w stosunku do starszych odsłon jest możliwość upgrade’owania części samolotu oraz elementów ozdobnych. Każdy z kluczowych elementów samolotu, takich jak silnik, skrzydła czy śmigło, można rozbudować do maksymalnie trzeciego poziomu. Zabawa wieloosobowa przez Sieć sprowadza się do podniebnych starć między graczami lub do wyścigów. Tworząc swój profil w Internecie, gracz może przyozdobić go awatarem oraz innymi elementami. Pod względem rozgrywki wersja na Wii wypada słabiej niż na PS3 i X360, z kolei SkyHeroes na DS-a znacznie różni się od tytułu na konsole stacjonarne.

Oprawa graficzna w MySims SkyHeroes jest schludna, a przy tym szczegółowa i kolorowa, dzięki czemu powinna przypaść do gustu młodszym stażem graczom. Co ciekawe, na terenie Stanów Zjednoczonych gra dozwolona jest dopiero dla dzieci, które ukończyły dziesiąty rok życia.

Wideo - MySims SkyHeroes

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper