MySims Agents

MySims Agents

5,4
5 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 5.5
DS 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
25.09.2009
Europa:
25.09.2009
Polska:
25.09.2009
Producent:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
25.09.2009
Europa:
25.09.2009
Polska:
25.09.2009

MySims Agents - opis gry

MySims Agents to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się tylko na sprzętach Nintendo (Wii oraz NDS-ie) i był spin-offem niezwykle popularnej serii The Sims.

Produkcja Electronic Arts pozwala nam się wcielić agenta działającego pod przykrywką. Przybywa on do miasta przede wszystkim z jednym zadaniem - powstrzymaniem niejakiego Morcubusa, przywódcę lokalnego przestępczego podziemia, który zamierza ukraść pewien niezwykle cenny skarb o historycznym znaczeniu.

 

Zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci/avatara. Następnie zostajemy przerzuceni do wspomnianego miasta, gdzie musimy podejmować czynności zmierzające do wykonania najważniejszej wytycznej. Zanim zaczniemy zajmować się poważniejszymi sprawami, warto zwerbować NPC-ów. Ci posiadają różne użyteczne umiejętności, które mogą nam się przydać. Przykładowo potrafią badać tropy, otwierać zamknięte zamki, włamywać się do komputerów, zbierać ślady itd. W ten sposób stworzymy sprawny zespół efektywnie walczący z przestępczością. Z czasem, tzn. w trakcie wykonywania kolejnych zadań, zdobywamy również przedmioty. Można je umieścić w naszej bazie, co wpływa nie tylko na estetykę, ale też na parametry śledczych.

 

Lwia część gameplayu sprowadza się do wysyłania podwładnych na misje. Ich powodzenie zależy od posiadanych przez nich zdolności i na rezultat musimy poczekać od kilku do kilkunastu minut. W danej chwili możemy wykonywać maksymalnie cztery zadania. Oprócz tego czasami może się zdarzyć, że trzeba będzie opuścić bazę. W MySims Agent czekają też na nas proste sekcje zręcznościowe przywodzące na myśl platformery.

 

Obie wersje gry korzystają z unikalnych funkcji konsol - ekranu dotykowego i sterowania ruchem.

Wideo - MySims Agents

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper