Bomberman Land Touch! 2

Bomberman Land Touch! 2

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hudson Soft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
19.07.2007
Europa:
13.03.2008
Producent:
Hudson Soft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
19.07.2007
Europa:
13.03.2008

Bomberman Land Touch! 2 - opis gry

Bomberman Land Touch! 2 to gra zręcznościowa wyprodukowana przez firmę Hudson Soft i wydana w Europie przez Rising Star Games tylko na NDS-a. Podobnie jak pierwsza część, tytuł wprowadzał do formuły serii elementy przygodówki i party-game.

Punkt wyjścia dla Bomberman Land Touch! 2 jest podobny jak w przypadku w pierwszej części. Wielu Bombermanów, w tym naszym podopieczny, czyli White Bomber, przybywają do królestwo Bom-Bom, parku rozrywki należącego do niejakiego Star Bombera. Tam też rozgrywają się wszelkiego rodzaju zawody.

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym trybem gry jest tryb fabularny (Story Mode), w którym odwiedzamy różne zakątki wspomnianego królestwa biorąc udział w rozmaitych zawodach. Twórcy przygotowali około czterdziestu minigier, które robią użytek z funkcji przenośnej konsoli Nintendo, tj. ekranu dotykowego oraz mikrofonu. Część z nich jest nowa, część pojawiła się w poprzedniej części. Nie wszystkie są jednak dostępne od razu. Wraz z postępami otrzymujemy nagrody/przedmioty otwierające dostęp do kolejnych regionów królestwa.

Gra oprócz tego oferuje również tryby wieloosobowe. Ogrywać w nich możemy odblokowane minigierki bądź wziąć udział w rywalizacji rodem z klasycznych odsłon Bombermana, gdzie poruszamy się po labiryntowych lokacjach i podkładamy bomby próbując załatwić przeciwników bądź zniszczyć elementy otoczenia. W Battle Mode, bo o nim mowa, mamy do dyspozycji pięć wariantów zabawy i gramy w nim używając tylko normalnych przycisków.

W multi grać może maksymalnie osiem osób jednocześnie, zarówno lokalnie, jak i przez sieć. W tym pierwszym przypadku wystarczy nam jeden cartridge z grą.

Wideo - Bomberman Land Touch! 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper