Lunch A Palooza

Lunch A Palooza

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Seashell Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.07.2020
Europa:
22.07.2020
Producent:
Seashell Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.07.2020
Europa:
22.07.2020

Lunch A Palooza - opis gry

Lunch A Palooza to gra zręcznościowa w konwencji party-game wyprodukowana przez Seashell Studio. Tytuł ukazał się na komputerach, gdzie początkowo udostępniono go w programie Early Access, a później trafił też na konsole.

Rozgrywka - Lunch A Palooza

Lunch A Palooza opiera się na oryginalnych gameplayowych założeniach. W grze przejmujemy kontrolę nad ośmioma różnymi potrawami i smakołykami (jak pizza, sushi, burger czy lody), które rywalizują o miejsce na stole. Każda z tutejszych 'postaci' różni się umiejętnościami - atakiem podstawowym i specjalnym (wymagającym uprzedniego ‘naładowania’). Oprócz tego w trakcie potyczek pojawiają się też różnego rodzaju dopałki, a na niektórych planszach dochodzą do również interaktywne elementy otoczenia. Dodać przy tym warto, iż mapy są zróżnicowane. To nie tylko motywy ‘kuchenne’, ale też np. salon gier czy pokład samolotu.

Produkcja Seashell Studio oferuje kilka wariantów zabawy pozwalający grać razem maksymalnie czterem osobom jednocześnie. Ten najważniejszy to Main Course, którego założenia opisano powyżej. Słowem, rozmaite posiłki walczą na planszach w konwencji battle royale. Każda postać ma określoną liczbę żyć, a wygrywa ten, kto ostatni utrzyma się na placu boju. W trybie Side Dish z kolei łączymy siły z innymi, by razem uporać się z wyzwaniami, King of the Cloche to wariacja na temat King of the Hill, gdzie musimy zająć odpowiednie miejsce na mapie, a ostatni tryb to Royal Buffet, w którym po każdej wpadce respawnujemy się jako inna przekąska.

Wraz z postępami możemy odblokować dodatkową zawartość: nowe plansze, skiny, a nawet grywalne postacie.

Wideo - Lunch A Palooza

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper