Monster Jam Steel Titans

Monster Jam Steel Titans

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.06.2019
Europa:
25.06.2019
Polska:
25.06.2019
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.06.2019
Europa:
25.06.2019
Polska:
25.06.2019

Monster Jam Steel Titans - opis gry

Monster Jam Steel Titans to gra traktująca o wyścigach monster trucków. Za jej produkcję odpowiadało Rainbow Studios, a za wydanie THQ Nordic. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

W produkcji Rainbow Studios otrzymujemy do dyspozycji 25 monster trucków (twórcy postarali się o licencję, toteż są to pojazdy znane z zawodów organizowanych w rzeczywistości), przy czym na wstępie zaznaczyć warto, że nie wszystkie są dostępne od samego początku - część należy odblokować wraz z postępami osiąganymi w innych trybach gry. Każdy samochód opisany jest przez kilka parametrów, które można usprawniać. Nie ma tu jednak skomplikowanego grzebania pod maską, a wszystko sprowadza się do de facto wykupowania upgrade’ów.

Twórcy przygotowali kilka wariantów rozgrywki. Mamy tu wyścigi klasyczne, z punktami kontrolnymi i po wyboistych trasach. Jest też wykonywanie ewolucji, za co jesteśmy nagradzani punktami (im bardziej efektowna sztuczka, tym więcej ich zgarniemy), a także destrukcja, w trakcie której naszym zadaniem jest niszczenie obiektów porozmieszczanych na trasie. Zawody odbywają się na dwunastu różnych stadionach. Dostępne są ponadto bardziej otwarte trasy.

Najważniejszym trybem w grze jest kariera. Tutejszy schemat nie odbiega szczególnie od innych gier wyścigowych. Uczestniczymy w rozmaitych zawodach, a jeśli osiągamy dobre wyniki, nasza reputacja rośnie. Punktem kulminacyjnym są mistrzostwa świata. Po drodze odblokowujemy nowe samochody i trasy, a także rozbudowujemy obszar do jazdy swobodnej.

Monster Jam Steel Titans posiada tryb wieloosobowy, lecz zaznaczyć warto, że nie możemy grać przez sieć. Jest on tu dostępny tylko w wariancie lokalnym (podzielony ekran). 

Wideo - Monster Jam Steel Titans

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper