NASCAR Heat 4

NASCAR Heat 4

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE 7.0
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Monster Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-40
Premiery
Świat:
13.09.2019
Producent:
Monster Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-40
Premiery
Świat:
13.09.2019

NASCAR Heat 4 - opis gry

NASCAR Heat 4 to gra wyścigowa traktująca o popularnych w USA wyścigach NASCAR. Za jej produkcję odpowiadało studio Monster Games, a za wydanie 704Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PS4, i Xbox One.

Podobnie jak poprzednie części serii, produkcja studia Monster Games stara się realistycznie przedstawiać popularne w Stanach Zjednoczonych wyścigi NASCAR. Jedną z większych nowości w Heat 4 jest obecność sliderów, które pozwalają na różne sposoby modyfikować rozgrywkę. Ustalać, jak sprawnie sztuczna inteligencja ma radzić sobie po kontakcie z innym samochodem, jak szybko zużywać mają się opony, decydować o różnych aspektach związanych ze stopniem trudności itd. Patent ten umożliwia dopasowanie rozgrywki do upodobań graczy mniej i bardziej zaawansowanych. 

Gra oferuje kilka dość standardowych jak na grę wyścigową wariantów rozgrywki, przy czym najważniejsza jest kariera (Career). Schemat zasadniczo nie uległ zmianie. Podczas zmagań wchodzimy w buty początkującego kierowcy i osiągając dobre wyniki, pniemy się po kolejnych szczeblach nascarowej hierarchii. Na tym jednak nie koniec. Sama jazda to bowiem nie wszystko - oprócz niej musimy również zarządzać zespołem. W Heat 4 zmiana polega jednak na tym, że już na początku możemy wybrać, od jakiego poziomu rywalizacji rozpocząć. Jeśli chcemy, nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu przeskoczyć do najbardziej prestiżowych zawodów Monster Energy NASCAR Cup. Inną nowością są zmienne pory dnia, gdy startujemy w wyścigach popołudniowych.

NASCAR Heat 4 posiada też rzecz jasna multiplayer. W wieloosobowej rywalizacji brać może udział nawet czterdziestu graczy.

Wideo - NASCAR Heat 4

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper