Mayhem Brawler

Mayhem Brawler

9,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 8.0
PS4 -
XONE 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hero Concept
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
18.08.2021
Europa:
18.08.2021
Producent:
Hero Concept
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-3
Premiery
Świat:
18.08.2021
Europa:
18.08.2021

Mayhem Brawler - opis gry

Mayhem Brawler to chodzona bijatyka z elementami fantasy wyprodukowana i wydana przez studio Hero Concept. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Mayhem Brawler

Dalsza część tekstu pod wideo

Mayhem Brawler, podobnie jak zdecydowana większość przedstawicieli tego samego gatunku, nie stara się opowiadać złożonych historii. Fabuła koncentruje się na trójce bohaterów noszących pseudonimy Dolphin, Star i Trouble, którzy pracują dla agencji Stronghold będącej tutejszym odpowiednikiem policji i zajmującej się bezpieczeństwem. Punktem wyjścia jest na pozór banalne wezwanie, w następstwie którego bohaterowie wplątują się w poważniejszą intrygę zagrażającą całemu miastu.

Rozgrywka - Mayhem Brawler

Mayhem Brawler to chodzona bijatyka inspirowana takimi grami jak seria Final Fight czy Streets of Rage. Do wyboru mamy tu trzy postacie różniące się właściwościami (na zasadzie szybki-słabszy, wolny-silny i jedna postać zbalansowana) oraz umiejętnościami specjalnymi (wymagającymi do odpalenia nabicia trzech części stosownego wskaźnika). 

Ciekawą cechą Mayhem Brawler jest uniwersum gry. Otóż w produkcji Hero Concept nie tłuczemy tylko typowych oprychów, ale też bardziej cudacznych przeciwników, jak wilkołaki czy czarnoksiężnicy. Nierzadko gameplay wymaga tu od nas dobrego przemyślenia kolejnych kroków, ponieważ rywale miewają w zanadrzu niekoniecznie czyste zagrania, np. chowają się za elementami otoczenia i strzelają do nas z broni palnej. Bezrefleksyjne natarcie może się skończyć wpadką. Pewnym ułatwieniem jest system ikonek pojawiających się nad głowami wrogów, co sygnalizuje nam ich nadchodzące działania.

Mayhem Brawler posiada nieliniową strukturę. Zakończenie zależy od podejmowanych podczas kampanii decyzji. Do tego dochodzi również multiplayer pozwalający nam grać z dwiema innymi osobami w kooperacji. 

Wideo - Mayhem Brawler

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper