Marvel Heroes

Marvel Heroes

7,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.4
XONE -
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Secret Identity
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
04.06.2013
Europa:
04.06.2013
Producent:
Secret Identity
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
MMORPG
Liczba graczy:
MMO
Premiery
Świat:
04.06.2013
Europa:
04.06.2013

Marvel Heroes - opis gry

Marvel Heroes to gra MMORPG wyprodukowana i wydana przez Gazillion Entertainment (we współpracy z Secret Identity Studios). Tytuł ukazał się najpierw na komputerach (Windows i Mac OS X), a później także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Był on udostępniony w modelu F2P.

Historia koncentruje się na intrygach Doktora Dooma, który za pomocą urządzenia nazwanego Cosmic Cube zamierza zmienić rzeczywistość. Na domiar złego złoczyńca przekonał do swojej idei inne czarne charaktery, więc w tej sytuacji wszyscy bohaterowie z najróżniejszych światów Marvela muszą się zjednoczyć i wspólnymi siłami powstrzymać Dooma. Za opowieść odpowiada Brian Michael Bendis, znany scenarzysta komiksów.
 
Na początku przygody wybieramy naszą postać, czyli superbohatera z uniwersum wydawnictwa Marvel. Do naszej dyspozycji oddano między innymi Spider-Mana, Iron Mana, Hulka, X-Menów, Avengersów czy też przedstawicieli Fantastycznej Czwórki. Produkcja Gazillion Entertainment udostępniana jest w modelu F2P, to znaczy, że gra dostępna jest do pobrania za darmo, ale twórcy udostępnili też możliwość dokonywania mikrotransakcji za prawdziwe pieniądze, dzięki czemu możemy nabyć różne użyteczne przedmioty (można je jednak zdobyć też bez wydawania pieniędzy). Wraz z postępami otrzymujemy doświadczenie, które podbija parametry postaci oraz udostępnia punkty, które możemy następnie przeznaczyć na rozwój umiejętności. Każda z dostępnych superbohaterów posiada trzy drzewka rozwoju skupiające się na umiejętnościach z innych dziedzin. Gra posiada strukturę questową, a od 2015 roku oferuje też rajdy, w których grupy składające się z dziesięciu osób uczestniczą w serii starć z bossami. System walki przywodzi na myśl serię Diablo. Na uwagę zasługuje fakt, że postaci mają do dyspozycji ataki zwykłe, a także specjalne zużywające manę.
 
W Marvel Heroes dostępne są też tryby PvP pozwalające rywalizować graczom między sobą.

Wideo - Marvel Heroes

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper