Mars: War Logs

Mars: War Logs

6,7
23 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS3 7.1
X360 6.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Spiders
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
09.2013
Europa:
09.2013
Producent:
Spiders
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
09.2013
Europa:
09.2013

Mars: War Logs - opis gry

Mars: War Logs to gra RPG widziana z perspektywy trzeciej osoby, za którą odpowiada studio SpiderMonk mające na swoim koncie również Of Orcs and Men. Produkcja trafiła na wirtualne półki cyfrowej dystrybucji na PS3 oraz Xboksa 360. 

W grze Wcielamy się w skórę Roya Temperance’a, jednego z mieszkańców Marsa, zmuszonego walczyć o przetrwanie w bliżej nieokreślonej przyszłości. Po tajemniczej katastrofie, od której minęło już sto lat, woda stała się surowcem deficytowym – jak grzyby po deszczu zaczęły powstawać gangi, stawiające sobie za cel przejęcie kontroli nad pozostałymi zasobami H2O.
 
Nie mamy tu jednak do czynienia z kolejnym FPS-em, a grą z gatunku RPG akcji. Fabuła została przedstawiona w filmowy sposób. Cała historia jest nieliniowa, a losy marsjańskiej kolonii i naszego bohatera zależą od wyborów podejmowanych podczas gry. Jak na erpega przystało, oprócz zadań pchających scenariusz do przodu nie zabrakło też różnego rodzaju questów pobocznych. Postać można rozwijać wraz z postępami w grze, uzyskując dostęp do nowych zdolności. Napotkane po drodze do celu postacie mogą dołączyć do naszej drużyny. Tworzymy też nowe przedmioty ze znalezionego tu i ówdzie lootu. Wykorzystując bogaty arsenał broni walczymy zarówno z homo sapiens, jak i zamieszkującymi planetę stworami. Kluczem do zwycięstwa nierzadko jest odpowiednio dobrana taktyka.

Wideo - Mars: War Logs

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper